חתונה בקיץ – כל מה שחשוב לדעת!

ברור שכולם רוצים חתונה בקיץ. להתחתן בקיץ זה כנראה הדבר הכי חכם שתעשו: הימים ארוכים והשמש שוקעת מאוחר, מזג האוויר נוח יותר ובכלל, האווירה שמחה יותר ומתאימה מאוד לאירוע גדול כמו חתונה. לפני שסוגרים חתונה בקיץ, יש כמה דברים שחשוב לברר:

  1. מחיר. חתונה בקיץ יכולה להיות יקרה בהרבה מחתונה בחורף היות והביקוש גדול וספקים רבים גובים תעריפים שונים עבור חתונת קיץ. מה כדאי לעשות? לקחת בחשבון את האפשרות שחתונה בקיץ תגרע מתקציב של דברים מסוימים – וכל עוד אתם בסדר איתם – זה לגמרי יהיה שווה את זה.
  2. אולם או גן או גם וגם? בבחירת מקום לאירוע, תצטרכו להחליט מה הכיוון שלכם: אולם סגור וממוזג או חתונת חוץ. מומלץ וכדאי לבחור מקום אשר מציע אופציה משולבת. חתונת קיץ יכולה להיות יפהפיה כשמקיימים אותה בגן אירועים פתוח, ירוק ומזמין – אך בחודשים יולי אוגוסט החום והלחות שוברים שיאים וייתכן מאוד שזה ישפיע על האווירה באירוע ואפילו על מצב רוחם של האורחים. מקום משולב,  הכולל גם גן וגם מתחם סגור, מקורה וממוזג, יכול להיות פתרון מעולה למצבים אלו.
  3. לפני שאתם מחליטים על המקום בו תערכו את האירוע שלכם, חשוב מאוד להתחשב גם במיקומו הגיאוגרפי ולקחת בחשבון את האזור ממנו מגיעים מרבית האורחים שלכם – משפחה וחברים. כדאי שהמיקום יתחשב בכמה שיותר אנשים, ולמצוא פתרון מאוזן כך שאף 'צד' לא יצטרך לנסוע שעות רבות. למקומות אשר ממוקמים במיקום מרכזי, על כבישים ראשיים וכו – יש בהחלט יתרון כאן. 
  4. חפשו המלצות! אין כמו ללמוד מנסיון של אחרים, בייחוד כאלו שאתם סומכים עליהם. שמתם עין על ה-מקום המושלם לחתונה בקיץ? מצוין! נסו לאתר זוגות שכבר התחתנו שם והכינו את כל השאלות עוד לפני שאתם עומדים לראות את המקום, מה שיעזור לכם להיות חכמים יותר.

מזל טוב!