איך לבחור אולם חתונות

השאלה נשאלה, הטבעת כבר על האצבע, והתאריך נבחר. הגיע הזמן לבחור היכן לקיים את האירוע החשוב ביותר בחייכם! אולם חתונות שבו תתקיים קבלת הפנים, טקס החופה ואירוע החתונה שלכם, יהיה משהו שאתם תזכרו לנצח.

לאחר האירוע, הוא ייזכר לנצח בתודעתכם, ותוכלו לדפדף באלבום התמונות שלכם ולהקרין את סרטון החתונה שוב ושוב כך שבחירת מקום טוב, חשובה לזיכרונות הנעימים שיהיו לכם בשנים הבאות.

מדריך זה יעזור לכם להבהיר איך אולם חתונות שתבחרו יתרום לתחושה הכללית של היום הגדול שלכם. הטיפים והטריקים הבאים יעזרו לכם לבחור את המקום המושלם לשבור בו את הכוס.

תנו לחזון החתונה שלכם להוביל את הדרך

למותר לציין שאתם רוצים שביום החתונה שלכם תהיה "תחושה" חגיגית כוללת, נכון? אז אם אתם רוצים אירוע נינוח וטבעי עם כמה בני משפחה וחברים קרובים בלבד, סביר להניח שלא תבחרו אולם חתונות שממוקם בגלריה לאמנות מודרנית.

ומצד שני, אם אתם רוצים שיום החתונה שלכם יהיה מאוד אלגנטי ומלוטש, גרירת כיסאות על החול בחוף כנראה לא תעבוד. השתמשו בחזון החתונה שלכם כנקודת התחלה לצמצום רשימת אפשרויות המקומות שאתם בוחרים.

ברגע שיש לכם מושג איך אתם רוצים שהחתונה שלכם תיראה, תרגיש ותיזכר בתמונות, השלב הבא הוא למצוא אולם חתונות שמתאים לסגנון שלכם. הנה כמה רעיונות יצירתיים.

חתונה מסורתית

אין דבר מרגש יותר מחתונה מסורתית, המאפשרת למערכת היחסים של החתן והכלה לדבר בעד עצמה. אולמות חתונות שעורכים אירועים מסורתיים מעוררים תחושה של מורשת והיסטוריה, ונותנים לצביון היהודי להאיר את האירוע ללא מהומות או הסחות דעת.

אולם האירועים ויטראז' מאפשר לכם לקיים חתונה דתית כמו שאתם חולמים עליה, עם מטבח כשר למהדרין וכל הציוד והריהוט הדרושים לכם על מנת לקיים את האירוע שמתאים לאורח החיים שלכם.

אולם חתונות מודרני

סגנון נקי, מוקפד ומינימליסטי הם מונחים שמתארים אירוע חתונה מודרני. חפשו קומות עם שטחים פתוחים ואלגנטיים ללא הרבה תפאורות שתופסות את כל שטח האולם.

חפשו אולם גדול וריק שתוכלו להתייחס אליו כמו אל בד ריק של שטח, והתחילו לעורר את חזון החתונה שלכם לחיים, כך שהאולם ייראה בדיוק כפי שתכננתם.

סגנון טבעי

לקבלת אווירה בוהמית יותר, בחרו אולם חתונות שמציב את הדגש על מה שחשוב באמת: תפריט שמתוכנן היטב, מוסיקה נעימה, שולחנות בופה או סגנון הגשת הארוחה לשולחנות, רחבת ריקודים עליזה, ואזור קבלת פנים נעים. את כל אלה והרבה מעבר לזה תמצאו באולם ויטראז', עם צוות מיומן ומקצועי שזמין לשירותכם.

אצלנו תוכלו לערוך אירוע עם תחושה ביתית יותר, עם אווירה אלגנטית פשוטה לחגיגת החתונה שלכם. ההנהלה וצוות השירות שלנו עוזר לכם לתכנן את שלב קבלת הפנים, טקס החופה והאירוע, עם צוות מיומן שזמין לשירותכם ומאפשר לכם לקיים את האירוע שחלמתם עליו.

תחשבו מקצועיות, תחשבו שירות חסר פשרות על הפרטים הכי קטנים, תחשבו ותק ומוניטין, וקיבלתם את כל מה שיש לנו להציע, והרבה מעבר.