יש אולם אירועים עם כשרות למהדרין שמציע קייטרינג משובח

אולם אירועים עם כשרות למהדרין

אם אתם מחפשים אולם אירועים שיש לו תעודת כשרות למהדרין, סביר להניח שתגלו שכדי להקפיד על רמת הכשרות שמתאימה לכם, תצטרכו להביא חברת קייטרינג משלכם שתתכנן את הארוחה לאירוע שלכם.

אבל זה לא המקרה אם אתם בוחרים באולם האירועים ויטראז', שמציע תפריט ברמת גורמה, עם כשרות למהדרין. כן. יש דבר כזה, והחדשות הטובות הן שאתם יכולים לבחור בין מגוון עשיר של מנת כדי להגיש את הארוחה הטובה ביותר!

כל אחד מהאורחים ימצא מה לאכול

אולם אירועים עם כשרות למהדרין מציע תפריט שמאפשר לכם לספק פתרונות הסעדה לכל האורחים, בדיוק כפי שאתם רוצים. מבחינתכם הגורם המשמעותי הוא הכשרות המחמירה, ומבחינתנו הגורמים המשמעותיים הם הכשרות למהדרין אבל גם הרמה הגבוהה של המזונות המוגשים.

אנחנו גם ערוכים למתן פתרונות של סגנונות תפריטים מסוימים, שמתאימים להעדפות קולינריות של חלק מהאורחים, כמו למשל התייחסות לרגישות לגלוטן או טבעונות.

יש כמה קווים מנחים שצריך להקפיד עליהם כשמגישים תפריט כשר למהדרין, והוא צריך להתאים לרוב סוגי ההעדפות של רוב האורחים. אבל המכנה המשותף הוא כמובן האיכות והרמה הגבוהה של הארוחה המוגשת לשולחנות, או תפריט הבופה, כמו גם הגשת המתאבנים בקבלת הפנים.

הנהלת אולם האירועים צריכה להיות מודעת לשיקולים שלכם

אם הכשרות המחמירה היא השיקול העיקרי שלכם, כדאי שתמצאו אולם אירועים עם כשרות למהדרין, במקום להזמין חברת קייטרינג חיצונית שתכין את האוכל לאירוע במטבח שלא עבר הכשרה ברמה הרצויה לכם.

לאולם ויטראז' יש תעודת הכשר למהדרין כמו גם היתרים, אישורים ורישיונות מתאימים ממשרד הבריאות. וזה עוד לא הכול. חשוב שתיידעו את הנהלת האולם לגבי העדפות הכשרות שלכם לפחות חודש לפני האירוע, על מנת שניתן יהיה להתכונן בהתאם מבחינת תכנון התפריט המתאים, הזמנת החומרים והרכיבים, והפיקוח המתאים על ההכנות והבישול.

התאמה למגזר החרדי

אירועים למגזר החרדי שונים מאירועים למגזר החילוני, לא רק מבחינת ההפרדה בין נשים לגברים, הלבוש של האורחים, או המוסיקה. למזון המוגש באירועים בסגנון זה יש חשיבות עליונה, כי אם האורחים אפילו יחשדו שהמזון אינו ברמת הכשרות המחמירה שהם מחפשים, הם לא ייקחו ביס אחד.

לכן חשוב למצוא אולם אירועים שמציג בבירור את תעודת ההכשר שלו, וחשוב לא פחות לפזר ספרוני ברכת המזון על השולחנות, כמו גם להקצות כיור מיוחד עם ספל לנטילת ידיים.

בשורה התחתונה, מתכננים אירוע מותאם אישית

אולם אירועים כשר למהדרין מספק את כל דרישות ההסעדה שלכם עוד בשלב המקדים של פגישת הייעוץ עם הנהלת האולם, לפני חתימה על הסכם השירותים.

אנחנו רוצים לוודא שהאירוע שלכם יהיה נפלא בדיוק כפי שאתם מדמיינים, וביחד נתכנן את המזונות שיוגשו בקבלת הפנים, במסיבת החתונה שלכם, באירועים המשפחתיים שאתם מתכננים או אפילו באירועים עסקיים.