רוצים לארגן חתונה חרדית? כך תמצאו את האולם המתאים לחתונה שלכם

חופה כשרהלאורך כל השנה נערכות ברחבי הארץ חתונות חרדיות מושקעות מאד, המביאות איתן הרבה מאד סטייל וגם ייחודיות. חתונות אלו נערכות לרוב באולמות, המיועדים בדיוק לשם כך, אולמות הערוכים לחתונות ממגזר זה. אם אתם צפויים להתחתן בקרוב וחשוב לכם שזו תהיה חתונה חרדית כהלכתה, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם את אולם האירועים המתאים לכם ביותר:

 1. וודאו שאתם בוחרים באולם שגודלו תואם את מספר המוזמנים

  חתונות חרדיות רבות כוללות מספר רב מאד של אורחים. בין אם אתם מתכננים להזמין לחתונה 200 איש ובין אם 1,000, וודאו שהאולם שבו אתם בוחרים אכן תואם את מספר המוזמנים. עליו להיות גדול ומרווח מספיק אם אתם מעוניינים בחתונה גדולה מאד, אך גם אינטימי אם בחרתם להזמין מספר מצומצם של אורחים.

 2. וודאו שהאולם שאתם בוחרים נגיש לאורחים וקל לאתר אותו

  חשוב מאד שהאולם שבו בוחרים יהיה נגיש לאורחים. עליו להיות במקום מרכזי שקל להגיע אליו, מקום שמובילים אליו כבישים מסודרים. כיום, בוחרים רבים באולמות אירועים שנמצאים באזור המרכז, ולו כדי לאפשר לאורחים מכל רחבי הארץ להגיע אליהם בקלות. מקום טוב באמצע הוא תמיד הפתרון הנכון ביותר.

 3. הגיעו לחתונה כדי להתרשם מהאווירה שבמקום וגם מהסגנון העיצובי שהוא מציע

  כדי לחוות את המקום ולבחון את מידת התאמתו, מומלץ מאד להגיע לאירוע שמתקיים בו. יש לתאם זאת עם בעלי האולם כמובן ולבחור אירוע שזהה באופיו לאירוע שאותו מתכננים. למשל, אם מעוניינים בחתונה חרדית, לבקש להגיע לחתונה שבאופייה היא כזו.

 4. מרחב המאפשר ריקודים נפרדים

  נהוג בחתונות חרדיות לשלב ריקודים נפרדים לנשים ולגברים. בדרך כלל זוהי רחבה גדולה עם מחיצה, היוצרת אזור המיועד לנשים ואזור נפרד לגברים. כך יכולים כל האורחים לרקוד וליהנות לאורך האירוע. כדאי גם לבדוק האם אפשר לדאוג למחיצה מלאה לאורך כל המסיבה, גם באזור שבו יושבים האורחים סביב השולחנות (תקף בעיקר לחתונות חרדיות).

 5. כשרות

  נכון להיום כמעט כל אולם אירועים בארץ מציע כשרות מלאה, גם כשזוהי חתונה חילונית לגמרי. הדבר חשוב עוד יותר כשזו חתונה חרדית או דתית ויש לבדוק זאת לפני שמזמינים את האולם. חשוב גם שעניין הכשרות לא יבוא על חשבון איכות המנות ומומלץ מאד לבדוק את התפריט ומידת הגיוון שבו. למחמירים יותר, יש לוודא שהאולם מציע כשרות גלאט.

 6. האווירה שבמקום

  החתונה היא בין הימים החשובים ביותר בחייהם של רבים. כדי ליהנות מאירוע משמח, אירוע מרגש, אירוע כהלכתו ובדיוק כמו שרוצים, כדאי גם להתייחס לאווירה שבמקום. לאופן שבו מעוצב האולם, לאלמנטים שבו ובאופן כללי לתחושה שמרגישים בעת הכניסה אליו.