• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
ויטראג אולם אירועים
מאמרים

חתונה חרדית

חתונה חרדית

אם מישהו חשב כי חתונה חרדית היא פחות יפה מחתונה רגילה, הרי שהוא טעה טעות מרה. אתם מוזמנים לאולמי ויטראז' המפוארים כדי לגלות כי אפשר לחגוג חתונות יפות ביותר גם חרדים. חתונות חרדיות מאופיינות במספר גורמים שאין בכל חתונה אחרת, קודם כל מדובר בחתונות נפרדות בהם יש הפרדה בין גברים לנשים, וכמובן הסגנון של המשתתפים שונה. בחתונות חרדיות ניתן דגש על מהלך האירוע כולו שייעשה על פי חוקי התורה. יש מהלך קבוע מראש של האירוע ואי אפשר לשנות את התהליך.

חתונה חרדיתאיך חתונה חרדית מתחילה

חתונה חרדית מתחילה עם קבלת פנים בהם מקבלים החתן והכלה את פני האורחים. גולת הכותרת של החתונה היא כמובן החופה, בהם מקדש הרב את החתן והכלה על פי כל כללי ההלכה. לאחר ברכות החופה פונים החתן והכלה לחדר פרטי וקהל המוזמנים מתיישב לשולחנות. התפריט המוגש הנו כשר למהדרין והאוכל תמיד יהיה ברמת כשרות בלבד.

שמחה, התרגש​ות ורמה גבוהה

לאחר סיום הסעודה, מתחילים הריקודים, גם כאן ישנם מאפיינים ייחודיים. המוזיקה, התזמורת והנגנים מתאימים לשירים חרדים, אבל השמחה וההתרגשות, הריקודים ומצב הרוח מרקיעים שחקים. חתונות חרדיות הם חתונות שמחות כאשר כל המוזמנים באים להשתתף עם החתן והכלה. כולם מאחלים להם את כל הטוב ובאים לשמוח אתם בשמחתם.

חתונות חרדיות ואוכל כשר

המאפיין העיקרי של חתונות חרדיות, שבהם מוגש אך ורק אוכל כשר למהדרין. אי אפשר להתחיל לתכנן חתונה חרדיות בלי לחשוב על תפריט מסוג זה. חתונה חרדית היא חתונה בה כל המנות הנם כשרים למהדרין ולכן לא כל אולם יתאים למטרה הזו. הדבר הראשון והחשוב אותו יש לשאול האם האוכל הוא ברמת כשרות טובה, ואם המקום מתאים לאוכלוסיה חרדית. אם אתם הולכים על אולמי ויטראז' המפוארים, יש לכם תשובה אחת: האוכל כאן כשר למהדרין מתאים במיוחד בשבילכם. אנחנו מבינים כי גם חתונות חרדיות צריכות להיות יפות ומושקעות, ולכן מאפשרים ללקוחות אלו להזמין ארוחות גורמה טעימות שלא נופלות ברמתן מן הארוחות הרגילות.

אצלנו נהנים לקוחות חרדים מכל העולמות – הם חוגגים ברמה גבוהה עם אוכל טעים וכשר בהחלט! אז מלאו את פרטיכם או שתחייגו למספר 077-7298414

קראו עוד: חתונה חסידית
קראו עוד: קייטרינג לאירועים

חזרה למאמרים