אולם אירועים לבר מצווה: טיפים לתכנון אירוע שישמח את כולם

אולם ויטראז' מעוצב לפני אירוע

עכשיו, כשילדכם התבגר, יתכן שיהיה קשה להסכים איך לחגוג את בר המצווה שלו. המומחים של אולם האירועים ויטראז' חולקים רעיונות וטיפים לתכנון אירוע בר המצווה שישמחו אתכם, את המתבגר שלכם, את החברים שלו ואת האורחים שלכם.

לבני נוער שהגיעו לגיל הבר מצווה, ולאחיהם הגדולים והמתוחכמים יותר, יש רעיונות מאוד מוגדרים איך לחגוג את בר המצווה שלהם. בחירותיו של המתבגר שלכם יושפעו מכמה גורמים, כולל סוג האירועים שחבריו ערכו, רמת ההתפתחות הכללית שלו, מידת הבגרות שלו, וכמובן, בחירת אולם אירועים לבר מצווה שיהיה, לכל הדעות, המקום המושלם לחגוג בו.

מתחילים עם השיקולים החשובים

על ההורים לשקול כמה סוגיות בסיסיות כשהם מתחילים לתכנן אירוע בר מצווה מוצלח. מי הילד שלכם, ומה ישמח אותו? מיהם החברים של ילדכם? ואולי הכי חשוב, עם מה אתם מוכנים ומסוגלים להתמודד?

השאלה האחרונה מאלצת אתכם להתבונן באופן מפוכח על המשאבים שלכם, כולל גודל התקציב שלכם, וכמות השטח שמציע אולם אירועים לבר מצווה.

ערב אחד מיוחד לפני שקופצים אל הלא נודע

גיל בר מצווה הוא גיל פעיל ומרגש לילדים, שמנסים לחקות את אחיהם הגדולים בדרכים מסוימות, אך הם עדיין ילדותיים מבחינות מסוימות. יש להם תחומי עניין ותחביבים והם נהנים לבצע פעילויות שעוזרות להם להשיג תחושת שליטה.

בגיל זה, הם נצמדים לשרידי הילדות לפני שהם קופצים אל הלא נודע הגדול של גיל ההתבגרות. הרבה מתבגרים עדיין נהנים לערוך מסיבת בר מצווה עם נושא, ולכלול באירוע שלהם דמויות אהובות, קישוטים מגניבים ופעילויות מהנות.

למתבגרים יש רעיונות מאוד מוגדרים לגבי מה שהם רוצים שיהיה באירוע שלהם

יחד עם זאת, חשוב – וזה נכון גם לגבי הורים לבני נוער – שההורים יעבדו עם ילדיהם ויציעו הכוונה. לפעמים האירוע המושלם עשוי להיות עם חברים קרובים בלבד. התאימו פעילויות מהנות שמתאימות לבנים ולבנות, ויש לכם אירוע מהנה ויצירתי.

אולם אירועים לבר מחווה יכול לעזור עם רעיונות לפעילויות, או שתוכלו לנסות לתכנן אירוע שמתמקד בהזמנת אמן, כך שהילדים יוכלו ליהנות מהאמן האהוב עליהם, ולפגוש אותו מקרוב.

או שאפשר לתכנן אירוע יותר מפואר

רעיונות לאירוע בר מצווה כוללים גם השקעה במסיבת ריקודים שתהווה את עיקר הערב. חוויית הריקודים יכולה להיות ממש מרגשת, והצוות של אולם ויטראז' יכול לעזור לכם לארגן תקליטן שירקיד את המתבגרים במשך כל הערב, כך שהמבוגרים יהיו פנויים ליהנות מאכילה, שתייה, שיחות ומפגש חברתי, וגם להצטרף אל מעגל הרוקדים מדי פעם.

ספורט תמיד משגע את כולם

אירוע בר מצווה יכול לכלול נושא מרכזי הקשור לספורט, שבו המאמנים מובילים את אורחי האירוע במגוון משחקים ופעילויות.

ערב ספורטיבי הוא ערב מלא רוח חיים שמתאים לגיל האנרגטי של המתבגרים, ואם בוחרים אולם אירועים לבר מצווה שיש לו גם חלל חיצוני, ניתן להרחיב יותר את הפעילויות הספורטיביות.