איך לתכנן את האירוע המושלם עם אולם אירועים לברית

התינוק נולד וזהו אחד הרגעים הכי מרגשים בחיי האם, בני המשפחה, בן הזוג, ואפילו החברים. אבל עוד לפני שמספיקים לתת את הבמה לכל ההתרגשות (והעייפות), יש עוד משהו שחשוב לתת עליו את הדעת, וכמה שיותר מהר: בחירת אולם אירועים לברית.

מארגני האירועים שעובדים עם אולם ויטראז', מדריכים אתכם צעד אחר צעד דרך כל השלבים שאתם צריכים להכיר על מנת לתכנן אירוע מהנה וחגיגי.

בחירת המקום

אולם ויטראז' מאפשר לכם לתכנן אירוע אינטימי או גדול, ואם רשימת האורחים שלכם גדולה, או שיש לכם תקציב גדול יותר, צוות האולם נערך בהתאם, מבחינת סידור האולם, בחירת התפריט שיוגש, ומספר האנשים בצוות שירשתו אתכם במהלך האירוח, כך שלכם כל מה שנשאר לעשות זה לשבת וליהנות מהאירוע.

אם האירוע מתקיים בסתיו או באביב, תוכלו ליהנות גם מהמרפסת המרווחת של האולם, ואפילו לתכנן את קבלת הפנים והגשת הארוחה בחלק החיצוני של האולם, רק חשוב לוודא מראש שלא מתוכנן גשם, כי עם מזג האוויר הישראלי, אף פעם אי אפשר לדעת.

התאריך כבר נקבע בשבילכם, עכשיו רק צריך להתאים את השעה

התייעצו עם נציגי אולם אירועים לברית על השעה המתאימה לאירוע שלכם. בחירת השעה צריכה להתאים לאם ולתינוק, וכמובן לזמינות של אולם האירועים.

מסגרת הזמן שתבחרו לקיום האירוע צריכה לתת לכם הרבה זמן לארח את כולם כראוי, להניח לכולם להתרשם מהתינוק, להצטלם, לאכול, וכמובן להיות נוכחים בטקס הברית.

קביעת רשימת האורחים ותקציב

לאחר שבחרתם אולם אירועים לברית, הגיע הזמן לתכנן את התקציב, כך שתוכלו להתחיל לחשוב על האוכל שאתם רוצים להגיש.

אם יש לכם, נניח, מאה או מאתיים מוזמנים, אתם יכולים לקחת את התפריט שיוצע לכם על ידי אולם ויטראז'. אם יש לכם יותר מוזמנים, יתכן שתרצו להוסיף מנות או לגוון קצת את התפריט.

שליחת ההזמנות

אמנם אין מספיק זמן לתת התראה ממש מוקדמת לכולם, אבל האורחים שלכם צריכים לקבל את ההזמנות שלהם כמה שיותר מהר, כך שיוכלו לשריין לעצמם את היום והשעה, לקנות מתנות ולמצוא בייביסיטר אם צריך.

לאירוע ברית, הזמנות באמצעות הווצאפ מקובלות בהחלט, ואם אתם מתכננים אירוע רשמי יותר, הדפיסו כמה שיותר מהר את ההזמנות ושלחו לכולם בדואר האלקטרוני.

תכנון התפריט ועיצוב האולם

אלו הפרטים החשובים שצריך לקחת בחשבון כשאתם בוחרים אולם אירועים לברית, וחשוב להסדיר אותם עם הזמנת האולם. חשוב להזמין בזמן את הפרחים, להחליט על סידור השולחנות, לסיים את תכנון התפריט, ולוודא שהמנות שבחרתם מתאימות לטעם של האורחים שלכם.

אם יש לכם אורחים עם רגישויות שונות או מוזמנים טבעונים או צמחונים, הם צריכים לקבל מנות בהתאם. אולם ויטראז' מקפיד על כשרות למהדרין, ובמטבח שלנו תמצאו מנות כמו מיני המבורגרים, קערות קטנות של סלטים, ומיני מאפים.