9 יתרונות של חתונה בשישי בצהריים

שעות הצהריים של ימי שישי נחשבים לזמנים הטובים ביות לחתונה, ואנשים רבים אימצו גישה זו, בזכות היתרונות הרבים שמגיעים עם בחירה זו. אם אתם מעוניינים בעריכת חתונה בסגנון קצת שונה (ופחות יקר), הנה עשר יתרונות שאין להכחיש על חתונה בשישי בצהריים.

ימי שישי פחות פורמליים

אם לא גדלתם על תכתיבי קוד לבוש מוקפדים, חתונה בשישי בצהריים עשויה להיות אפשרות נהדרת. זה עובד בצורה מושלמת אם לכלה ולחתן יש העדפה לסגנון מזדמן יותר, וכך גם כל טקס החתונה הופך להיות לא רשמי.

זמינות גבוהה יותר של אולם אירועים ומוזמנים

היות ורוב החתונות נערכות בימי חול בשעות הערב, ימי שישי בצהריים זמינים יותר מבחינת שריון מקום באולם אירועים.

כך, למשל, אולם האירועים ויטראז' מבוקש על ידי זוגות רבים ורוב התאריכים תפוסים מספר חודשים קדימה, כך שימי שישי יכולים להיות פנויים עבורכם, וקרוב לוודאי שבחירה ביום זה תציע גם גמישות גבוהה יותר לרוב המוזמנים שלכם.

יותר אנשי מקצוע פנויים

בחירת חתונה בשישי בצהרים באולם ויטראז' פירושה גם זמינות גבוהה יותר של אנשי מקצוע שלוקחים חלק בתכנון האירוע, כגון אנשי קייטרינג, צלמים, תקליטנים ומפעילי אטרקציות.

אפשרות זולה יותר

אולם ויטראז' מציע הנחות למתחתנים בימי שישי בצהריים, היות וזהו יום שבדרך כלל פנוי. אם מוסיפים לתקציב החתונה את ההנחה של האולם ועוד כמה אנשי מקצוע, יש לכם הזדמנות לחסוך אלפי שקלים בתקציב החתונה הכולל שלכם, אם רק תחליטו להעביר את האירוע מאחד הערבים בשבוע ליום שישי בצהריים.

תפריט בסגנון בראנץ'

חתונה בשישי בצהריים יכולה להיות פחות רשמית, קלה ומהנה, גם מבחינת הקייטרינג, אם זה מה שהזוג בוחר. הגשת ארוחה בסגנון בראנץ' יכולה להיות אפשרות מהנה שלא רואים בחתונות אחרות, ובמקרים רבים, גם המנות פחות יקרות מאשר ארוחת ערב רשמית של חתונות.

אפשרויות משופרות של צילומים

חתונה בשישי בצהריים מציעה את ההזדמנות להיות רגועים יותר עם צילום התמונות ואפשר לערוך את הצילומים בחוץ גם במהלך קבלת הפנים, בתנאי תאורה טבעית מצוינים.

רשימת אורחים גדולה יותר

במהלך עונת השיא של החתונות, לפעמים אנשים מוזמנים לחתונות מרובות, והתאריכים יכולים להתנגש, אבל רוב הסיכויים הם שיהיה למוזמנים שלכם הרבה יותר נוח לאשר הגעה לחתונה ביום שישי בצהריים.

יותר זמן לפגוש את כל האורחים, לפני ואחרי הטקס

חתונה בשישי בצהריים נותנת לכם הזדמנות לבלות יותר זמן עם בני המשפחה הקרובים והחברים, כי לוח הזמנים רגוע יותר, ואף אחד לא עייף או ממהר לשום מקום.

קבלת הפנים יכולה להימשך זמן קצר יותר, וזה בסדר

כי עם חתונה בשישי בצהרים יש ציפייה נמוכה יותר של האורחים לקבל ארוחה גדולה, ואפשר להאריך את זמן הריקודים. תוכלו להגיש מנות פתיחה טעימות וקינוחים בשלב קבלת הפנים, ולאחר מכן להגיש ארוחה נחמדה, כך שהאירוע שלכם הופך להיות חברתי יותר מאשר קולינרי.