חתונה חרדית: המדריך למוזמנים בפעם הראשונה

חופה חרדית

היום המרגש הגיע, ההורים מתרוצצים בעצבנות, הכלה בקושי נושמת, החתן מסוחרר מאושר, האחים והאחיות מתרוצצים כרגיל, והאורחים מתכוננים למפגש נוסף במסגרת האירועים הרבים שלהם.

ברוכים הבאים לחתונה חרדית. אם הגעתם בפעם הראשונה, נשמו עמוק, אמרו יפה שלום לבן או בת הזוג, והתכוננו להיות מופתעים. מהאוכל המשובח ומהאווירה השמחה המתפרצת מהלבבות. הרב מספר בדיחות תמימות, שפע מונחים בארמית מרחפים באוויר, והתחושה היא של אירוע רציני ומכובד.

בתום החופה, החתן והכלה כבר מחזיקים ידיים, לראשונה בחייהם, ונעלמים לפרטיות של חדר הייחוד. ולא. הם לא עושים שם הרבה יותר מאשר לאכול ולדבר. ולהמשיך להתרגש.

חתונה חרדית – לא רק בבני ברק או בירושלים

במרכז האירועים ויטראז' בנס ציונה תוכלו לערוך את האירוע שלכם, המתאים לסטנדרטים המוקפדים עליהם אינכם מעוניינים או רוצים להתפשר, ולתכנן חתונה חרדית כשרה ומוקפדת.

האולם רחב הידיים, המאכלס עד אלף מוזמנים, אזור קבלת הפנים, המרפסת המאפשרת הפוגה מההמולה, התפריט המשובח, השירות האדיב והמקצועי והאווירה המיוחדת, יגרמו לכם ולאורחים שלכם לזכור את האירוע הזה עוד זמן רב.

קבלת פנים

באירועים רבים של חתונה חרדית לא ניתן למצוא את בר מלא באלכוהול ומפעילי אירועים שמסתובבים בין האורחים וגורמים להם להשתכר, אך אם ניתן ללמוד משהו מחתונה חרדית זה ששמחה יכולה להיות אמיתית ומתפרצת מהלב, גם בלי טיפת אלכוהול.

האורחים מבלים את זמנם בברכות לחתן ולכלה, כל אחד בצד המחיצה שלו, ברכות למשפחות, ושיחות נעימות ביניהם. זה הזמן גם לצילומי הזוג הטרי, ולאחריהם החופה, שעל פי ההלכה, חייבת להיערך לפני השקיעה. גם אם לא כל האורחים הספיקו להגיע.

שני אירועים נפרדים באירוע אחד, אבל כולם רוקדים

המאפיין העיקרי של חתונה חרדית הוא ההפרדה בין נשים לגברים. עם סיום החופה, מתחילים שני אירועים שונים, המיועדים לגברים ולנשים השוהם בנפרד. אלא שהתפריט זהה, ובמרכז האירועים ויטראז' תוכלו למצוא מנות כשרות למהדרין במגוון טעמים וסגנונות, לצד מגוון משקאות משובחים.

אפילו האירוע המרכזי בחתונה חרדית, הריקודים, מתבצע בנפרד, ומהווה למעשה את עיקר הערב. עם יציאת הזוג הטרי מחדר הייחוד, מתחילים מעגלי הריקודים השמחים, והם נמשכים עד השעות הקטנות של הלילה.

קייטרינג של חתונה חרדית: ארוחת ערב משובחת וקינוחים מפתיעים

חתונה חרדית מאופיינת היום במגוון עשיר של מאכלים בסגנונות שונים. במרכז אירועים ויטראז' ניתן להזמין קייטרינג כשר למהדרין, טרי, משובח ואיכותי, שכולל בשרים, עופות, דגים ואפילו סושי וקינוחים מושקעים. כן. לא תאמינו אילו קינוחי פרווה מופלאים ניתן להכין, כשמזמינים את השף הנכון.

די.ג'יי אאוט, מוסיקה חסידית אין

לא ניתן למצוא בחתונה חרדית די.ג'יי שמציית לחוקים הבלתי כתובים של מוסיקת חתונות שמתחילה עם שיר חופה רומנטי, ממשיכה עם מוסיקה מזרחית קצבית ומסתיימת עם מהלומות רוק והאוס. לא.

בחתונה חרדית המוסיקה היא חסידית, מקפיצה ושמחה, שלא משאירה אף אורח ואורח על הכיסאות. כולל הדודות והסבתות.

נא להתלבש בהתאם

הנשים מתבקשות להשאיר את המחשופים והשמלות הקצרות בבית, והגברים מתבקשים לחבוש כיפה. החתן והכלה, האורחים ובני משפחותיהם, כולם מתלבשים יפה ואופנתי, אך צנוע. כי ברומא וכו'.