מחפשים אולם אירועים בדקה התשעים? כך תמצאו את המתאים

אולם אירועיםאז נכון, ממליצים להזמין אולם אירועים כמה שיותר מוקדם ולא לחכות לדקה התשעים. אולם, לעיתים, ובעיקר מחוסר ברירה ולאור הספונטניות שנחתה על הזוג הצעיר, יש צורך במציאת אולם ברגע האחרון ומוטב שזה יהיה האולם המתאים. מחפשים אולם אירועים לחתונה הספונטנית שלכם? הנה שאלות שחשוב שתשאלו את עצמכם לפני הזמנת האולם:

מהיכן מגיעים רוב המוזמנים לחתונה?

כשמחפשים אולם אירועים, בין אם לחתונה ובין אם לכל אירוע אחר, יש לקחת בחשבון את המיקום הגיאוגרפי של האולם. מעבר לכך שעליו להיות נגיש מאד וקל לאיתור (כזה שמובילים אליו כבישים נוחים ומסודרים), כדאי שהוא יהיה במקום טוב באמצע. אם האורחים שלכם מגיעים מכל קצוות הארץ, חפשו אולם שנמצא במרכז. אולמות אירועים במרכז מציעים את הנוחות הרבה, הם אינם מבודדים ומרוחקים מיישובים מוכרים, קל לאתר אותם ולא צריך לנהוג על הכביש שעות ארוכות עד שמגיעים אליהם.

כמה כסף אתם יכולים להשקיע לטובת העניין/מה התקציב שלכם?

עתה, עליכם להתייחס לתקציב שלכם. גם אם החתונה הזו ספונטנית, קחו בחשבון שצפויות לכם הוצאות לא קטנות. ייתכן ותצטרכו לשבור תכנית חיסכון וייתכן שלא. כך או כך, עליכם לנהוג בזהירות יתרה ולהגדיר תחילה את התקציב שלכם, את סכום הכסף שאתם יכולים להוציא לטובת החתונה. גם אם אתם מעוניינים באירוע גדול ומושקע, חשוב שתבדקו בקפידה את רשימת ההוצאות ותוודאו שהיא אכן עומדת בתקציב שלכם.

על מה אתם מוכנים להתפשר ועל מה פחות?

חתונה של הרגע האחרון מצריכה מכם גמישות רבה מאד. לפני שאתם מתחילים בהכנות ובארגון היום הגדול, חשוב שתכינו רשימה של כל הצרכים, של מה שאתם רוצים, רשימה שבה מוזכרים כל החלומות שלכם, הקשורים לאירוע. עברו על הרשימה הזו, לאחר שסיימתם להכינה, וסמנו על מה אתם מוכנים להתפשר ועל מה פחות. מכיוון שזו חתונה בהתראה קצרה מאד, ייתכן ותצטרכו להתפשר על לא מעט פרמטרים הקשורים לאירוע שלכם וייתכן ולא. כדאי מאד שתבדקו זאת מול בעלי אולם האירועים שחברתם ותבחנו איך ניתן להוציא לפועל את מרבית החלומות שלכם.

האם אתם גמישים בכל הקשור לתאריך האירוע?

בדרך כלל, נוהגים להזמין אולם אירועים חודשים רבים לפני מועד החתונה עצמו. כך אפשר לשריין את התאריך שבו מעוניינים וליהנות מאירוע בדיוק כמו שרוצים. ייתכן מאד שהתאריך שבו אתם רוצים להתחתן תפוס, אך מכיוון שחשוב לכם להתחתן בהקדם, תידרש מכם, במקרה הזה, גמישות מסוימת. קחו גם את זה בחשבון והיו פתוחים לרעיונות חדשים.

טיפ חשוב לסיום

חתונה ברגע האחרון יכולה להיות אירוע נהדר. מציאת אולם אירועים מתאים הוא המשימה הראשונה שכדאי לכם להשלים, כשאחריה משימות קטנות נוספות. היו מחושבים, מדויקים וסבלניים. אם תצליחו בכך, תגיעו ליום הגדול רגועים ונינוחים הרבה יותר.