חתונה בחורף או בקיץ?

חופה דתית לאומית

אם בעבר הרחוק מרבית החתונות התקיימו בחודשי הקיץ, הרי שבשנים האחרונות גילו רבים את היופי ואת הקסם של החתונות החורפיות, חתונות שמביאות איתן חמימות רבה וגם יופי. אם אתם גמישים מבחינת הזמנים ומתלבטים האם לערוך את החתונה שלכם בחורף ולהזמין אולם אירועים בנס ציונה, או שמא לערוך אותה דווקא בקיץ? במאמר הבא תמצאו את התשובה – איזו עונה היא המומלצת ביותר.

אז, במה בוחרים?

החתונות החורפיות הפכו לטרנד של ממש בשנים האחרונות ויותר ויותר ישראלים בוחרים להתחתן דווקא בחודשים הקרים והגשומים. עם מרבית החתונות בעבר נערכו דווקא בקיץ, כיום הסיפור הוא אחר ולא בכדי. באופן כללי, מספר החתונות בחורף קטן אמנם ממספרן בקיץ, אך הסיבות לכך אינן בהכרח קשורות לעונה עצמה. החורף מביא אתו קסם שקשה להתעלם ממנו. קסם שמוסיף לאווירה עצמה והופך את האירוע לחוויה שאין כמותה. חתונה בחורף, כשמחפשים אולם אירועים בנס ציונה, יכולה להיות זולה יותר גם בהשוואה לחתונה בקיץ. החורף איננו נחשב לשיא העונה, בכל הקשור לאירועים, ולכן המחירים בתקופה הזו זולים יותר. קל הרבה יותר למצוא מועד פנוי שבו מעוניינים ולא מוכרחים לדחות את החתונה למועד אחר בשל הביקוש הרב.

מעבר לכך, כאשר חוגגים באולם אירועים, נהנים מאווירה מושלמת ומהתאמה מלאה לעונה החורפית, הקרה. האולם מחומם, המנות שמוגשות מפנקות והאירוח כולו מותאם לחורף. מצד שני, כשזו חתונה בקיץ, האולם יכול לספק באותה המידה את המרחב המתאים לערוך בו את החתונה. מרחב ממוזג וקריר (בניגוד למקומות פתוחים, חמים ולחים מאד). חתונה בקיץ יכולה להיות קלילה יותר, בהשוואה לחורף, ואפשר לשלב בה אטרקציות שונות שמוסיפות לא מעט עניין. אולם, בדומה לחתונה בחורף, גם היא יכולה כאמור להיערך באולם סגור ולכלול, אם רוצים, קבלת פנים או חופה בגינה הצמודה. אפשר לעצב את האולם עם פרחים צבעוניים, פרחים וצמחים עונתיים שונים וליהנות מעיצוב מרהיב והרבה מאד סטייל. עיצוב קיצי צבעוני, שמוסיף לאווירה שבמקום.

רגע לפני שבוחרים

בין אם בחרתם לערוך את החתונה בקיץ ובין אם בחורף, מומלץ לכם להזמין את האולם מראש. גם אם הביקוש באותה עונה נמוך יחסית, כאשר מדובר באולם אירועים באזור מרכז, יש לכך דרישה גבוהה הרבה יותר בהשוואה לאזורים אחרים בארץ.

לסיכום

כפי שאתם רואים, לשתי העונות יתרונות רבים. אם בחרתם אולם אירועים בנס ציונה, הרי שאתם לא מוגבלים מבחינת המועד עצמו ותוכלו לחגוג את החתונה בכל עונה שתרצו: בחורף או בקיץ, באביב או בסתיו. המקום סגור, מחומם או ממוזג ומציע לכם מרחב נוח ונעים לחגוג בו את היום הגדול שלכם, את המסיבה שלה אתם מחכים.