אולם חתונות

מזל טוב! הוא הציע ואת הסכמת ועכשיו, אחרי שהחלטתם על תאריך לחתונה, מתחילים לתכנן את אחד האירועים המשמעותיים וגם היקרים בחייהם של בני זוג. יש זוגות שיקדימו ויסגרו תאריך עם אולם חתונות

שנה או אפילו שנה וחצי מראש, כדי להיות בטוחים שיתפסו בדיוק את התאריך שהם רוצים ואחרים יתחילו לתכנן כחצי שנה מראש ולעיתים יאלצו להתפשר על תאריך אחר.

העונה המומלצת לסגור תאריך

חתונות מתקיימות לאורך כל השנה כמעט כאשר החורף והסתיו הן העונות הפחות מבוקשות ולעומתן האביב ובמיוחד הקיץ הן העונות הלוהטות, תרתי משמע.

יש יתרונות לכאן ולכאן. חתונת חורף תתקיים תמיד באולם חתונות סגור, גם בגלל הטמפרטורה והאפשרות לחמם את המקום וגם כדי להיות בטוחים שהמקום סגור לגשם. מזג האוויר החורפי שמגביל את קיום החתונה למקומות סגורים נתפס כפחות אטרקטיבי ולכן דווקא בסתיו ובחורף ניתן לסגור עם אולם חתונות במחירים זולים משמעותית לעומת חתונה באביב או בקיץ. כך גם לגבי ספקים אחרים כמו צלמים, די ג'ייז, קייטרינג ועוד. לעומת העונות הקרות והגשומות באביב ובקיץ אולם חתונות סגור יאפשר מיזוג וקירור, כדי שהאורחים יוכלו ליהנות גם ליד שולחן האוכל וגם על רחבת הריקודים בלי להזיע יותר מידי, אך לרוב זוגות שיתחתנו בתאריכים קיציים יעדיפו שילוב של אולם חתונות עם חלק פתוח בו תיערך קבלת הפנים והחופה ולאחר מכן יכנסו האורחים לאולם.

מה כדאי לבדוק באולם חתונות?

מומלץ למקד את החיפושים סביב אזור שיהיה נוח למרבית האורחים להגיע לחתונה. לאחר שעברתם ובדקתם מספר אולמות חתונה ומצאתם את "האחד" ואפילו התאריך בו רציתם להתחתן פנוי יש כמה דברים חשובים שכדאי לבדוק לפני שסוגרים עם אולם החתונות ומשלמים מקדמה.

ראשית והכי חשוב לבדוק שלאולם יש רישיון עסק בתוקף ורישיון ממכבי האש.

אולם חתונות שאינו מחזיק ברישיונות בתוקף עלול לא לעבור ביקורת פתע ויוצא נגדו צו סגירה, דבר שעלול 

לשבש את תכניות החתונה כליל.

דבר נוסף שחובה לוודא עם אולם החתונות הוא מה מספר האורחים המקסימלי שמתיר לו רישיון העסק להכניס.

במידה והאולם מספק את שירותי הקייטרינג והמשקאות יש לבדוק האם הוא מחזיק בהיתר כשרות, על מנת שכולם יוכלו ליהנות מהמזון והמשקאות בחתונה.

באולמות חתונה רבים יוכלו להמליץ לכם על ספקי שירות נוספים ובמידה ותשכרו את שירותיהם, כנראה שתקבלו מחירים מיוחדים.

כמובן שיש עוד הרבה סעיפים חשובים לבדוק, אך אלה החשובים שבהם.

אז שיהיה בהצלחה!