אולמות חתונה – כך תבחרו נכון

מתחתנים? מזל טוב! לקראת האירוע המרגש, הערב הגדול של חייכם, ההתרגשות גדולה והמלאכה מרובה. עד שיגיע הערב הגדול, אתם תתעסקו עם הרבה הרבה דברים שצריך לבחור: ספקים, תפריטים, בגדים, תכשיטים ומה לא. אבל כל דבר בעתו. אחרי שבחרתם את בחירת לבכם, השאלה הכי גדולה וחשובה שלמעשה תקבע את אופי החתונה ואיך האירוע יראה, היא כמובן – איפה?

בשוק קיימים מגוון אולמות חתונה וגנים לאירועים, וכדאי שתבחרו נכון, מדויק ובצורה הטובה ביותר, הנה כמה דברים שחשוב לעשות:

  1. רשימת מוזמנים. כן כן, זה הדבר הראשון, לפני שאתם נסגרים על תאריך או מקום. רשימת מוזמנים מסודרת של שני הצדדים תאפשר לכם לאמוד את גודל האירוע, וכך תוכלו לבחור, מבין אולמות חתונה רבים שקיימים, את אלו שיכולים להתאים לכם מבחינת הגודל. בסופו של דבר, כל אירוע צריך להתאים למידות האולם וכך יהיה לכם קל יותר להתמקד במה אתם רוצים.
  2. תקציב. חכו רגע לפני שאתם מתחילים לבקר באולמות חתונה שמעניינים אתכם ותסגרו על תקציב. דברו עם חברים, תעשו קצת מחקר, תבינו מה טווח המחירים והגדירו את התקציב שמתאים לכם. אולמות חתונה שונים מציעים דברים שונים בעלויות שונות ואתם רוצים משהו שיתאים לרמה שלכם, לוויז'ן שלכם אבל קודם כל – לכיס שלכם.
  3. בחירת העונה. עכשיו אנחנו מתחילים להתחמם. או להתקרר. תלוי מה בא לכם. חורף או קיץ? בפנים או בחוץ? שמלה עם שרוול קצר או ארוך? הכל עניין של אופי, ולכל בחירה יש יתרונות וחסרונות. אולמות חתונה תמיד יהיו פתרון מושלם לכל עונה היות והאירוע בפנים אז אין תלות במזג האוויר, ובכל זאת, יש עניין של אווירה והוא מאוד חשוב לבחירת התאריך.

ואל תשכחו: קחו את הזמן שאתם צריכים! גם אם מדובר בחתונת בזק, אל תמהרו לסגור שום דבר לפני שאתם בודקים ומפעילים מערך שיקולים נכון ויעיל שיעזור לכם לסגור אירוע בדיוק כמו שאתם רוצים.