אולם אירועים קטן: לפעמים הבחירה הכי חכמה לאירוע שלכם.

חוגגים? מזל טוב! פעם, נהוג היה לחשוב שגודל החגיגה תלוי בגודל האנשים, המוזמנים והמקום. אבל כבר מזמן למדנו שהכמות בכלל לא חשובה, ומה שמשנה זו האיכות. יותר ויותר אנשים עורכים אירועים קטנים, בוחרים באולם אירועים קטן לחגוג את האירוע שלהם והשמחה לא פחות גדולה מכזו של אירוע גדול. אז מה היתרון של אולם אירועים קטן? ככה:

  1. אותנטי ואינטימי: באולם אירועים קטן, האירוע ירגיש אותנטי ואינטימי, כזה שבו האורחים ירגישו שכולם מכירים את כולם, שלא כמו באירוע גדול שבו התחושה היא שאנחנו לא מכירים אף אחד מהמוזמנים. אבל לא רק שאירוע קטן הוא אינטימי, יש בו גם אותנטיות מסוימת – האנשים שמגיעים לאירוע באמת שמחים בשמחתכם, הם לא מגיעים רק כדי לצאת ידי חובה או לסמן וי וכל מוזמן נבחר בקפידה וממקום קרוב ואמיתי.
  2. נוחות לאורחים: אולם אירועים קטן לרוב ממוקם באזורים נוחים יותר להגעה, להבדיל מאולמות גדולים אשר תופסים מקום וממוקמים באזורים פחות מרכזיים ורלוונטיים.
  3. ייחודיות: אולם אירועים קטן הוא פשוט יותר לסידור ולעיצוב כך שתוכלו, ואפילו בתקציב לא גדול, לדאוג שכל האלמנטים עליהם חלמתם יכנסו לעיצוב שלכם ויפיקו לכם חתונה לפי טעמכם האישי, בדיוק כמו שחלמתם, כזו שתיזכר ולא תהיה 'עוד אירוע'.
  4. זמינות גבוהה יותר: יש לכם תאריך מבוקש או שאתם מתכננים חתונת בזק? המקומות הגדולים נסגרים הרבה מראש, וכשהולכים על אולם אירועים קטן יש סיכוי טוב יותר להשיג מקום טוב ותאריך טוב, גם אם לא שריינתם שנה מראש.
  5. תקציב קטן יותר וקל יותר לשליטה: באירוע קטן קל יותר לתכנן הוצאות סבירות ולא להשתולל עם תקציב שחורג הרבה הרבה מעבר למה שתכננתם.

לסיכום – באולם אירועים קטן, השמחה גדולה, ולפעמים היא כפולה ומכופלת! אירוע קטן ואינטימי תמיד יהיה כיפי יותר, זכיר יותר והרבה יותר ידידותי גם לכיס.