אולם אירועים לבר מצווה: איך צריך להיראות האולם האידיאלי שלכם?

כולם אוהבים מסיבה טובה, ולכל נער מתבגר, שעומד לחגוג את בר המצווה שלו, יש רעיונות לגבי האופן בו הוא רוצה לחגוג את אחד האירועים החשובים בחייו, לפחות לשנים הקרובות. אז למה לא להשקיע קצת מחשבה בבחירת אולם אירועים לבר מצווה שיעניק את החוויה שהמתבגר שלכם ואתם מחפשים?

אתם יכולים להתחיל עם מחשבה על המקום שממנו רוב האורחים שלכם יגיעו ולבחור אולם אירועים לבר מצווה במיקום מתאים. המיקום צריך להיות כזה שלא יהיה מרוחק מדי מהאזורים שבהם רוב האורחים מתגוררים, וכמובן שעל ההזמנות שתשלחו תוסיפו מפת הגעה קטנה, לטובת אלו שלא מאמינים בווייז או לא מתרשמים מיכולות האפליקציה.

כדאי שיהיו גם כמה שלטי הכוונה מפוזרים מסביב לאולם, כך שהאורחים לא יבזבזו את זמנם, ואת זמנכם, על סיבובים מיותרים. ואז כולם נכנסים לאולם, וההרגשה צריכה להיות ממש חגיגית.

וכמובן האוכל

תוכלו להשלים את האווירה עם מנות לילדים, כמו נקניקיות, מאפים, חטיפים, ממתקים, וכמובן מאכלים שהם יכולים לקחת איתם ולהסתובב איתם באולם כשהם מבלים ומשחקים.

אתם יכולים גם להזמין מהנהלת אולם אירועים לבר מצווה כמה מנות מיוחדות למבוגרים, וכמה קינוחים מעוצבים. המטרה היא שכולם ירגישו בנוח.

כל האירוע צריך להיות בסגנון שאהוב על מתבגרים

יש המון אטרקציות לאירועי בר מצווה ואתם יכולים לקחת את הרעיונות  והאטרקציות המוצעים לכם על ידי צוות האולם, ולשדרג אותם לרעיונות משלכם. כשתבחרו את נושא האירוע שמתאים לכם ולמתבגר שלכם, הקפידו לכלול אותו בהזמנה, כך שהאורחים יידעו מה מצפה להם, ובמיוחד יוכלו להתלבש בהתאם.

הנושא שבחרתם צריך להימשך לאורך כל הערב, וכדאי גם לעצב אולם אירועים לבר מצווה בהתאם, כולל בחירת התאורה המתאימה והמוסיקה שתשרה אווירה שתשמח את המתבגרים ולא תהיה רועשת מדי למבוגרים.

מהי מסיבת בר מצווה בלי פינוקים מיוחדים?

אם יכולים להזמין את האורחים שלכם לשתות את המשקאות האהובים עליהם ב'בר להגשה עצמית' בהתאם לטעמים האישיים שלהם. כך, למשל, הילדים יכולים לקבל קקאו חם עם עוגיות ומרשמלו, יוגורט עם פירות, קופסאות קטנות של דגנים מתוקים או מגשים קטנים שאפשר להניח אותם על הברכיים ולשתות ולאכול.

אבל אל תשכחו את המבוגרים, ובבר ההגשה העצמית, כדאי שתדאגו שיהיו להם כמה משקאות שהם יכולים להכין לעצמם, רק שכדאי להקפיד שבקבוקי המשקה יהיו מונחים על מדפים גבוהים, הרחק מהישג ידם של הילדים.

לא משנה איזה רעיונות יש לכם, הם צריכים להיות מעולים

אפשרויות נושאים לאירועי בר מצווה הם אין סופיים, והצוות בויטראז', אולם אירועים לבר מצווה, זמין לעזור לכם עם בחירת האטרקציות והתפריט שיתאים לכם ולמתבגר שלכם, וביחד תתכננו אירוע שכולם יזכרו למשך זמן רב.

אתם יכולים אפילו לתכנן כמה פעילויות במרפסת או ברחבת קבלת הפנים של האולם, כך שהילדים יהיו עסוקים והמבוגרים יוכלו ליהנות מאירוע משלהם.