טיפים שכדאי לדעת לפני שמזמינים אולם אירועים לשישי בצהריים

חופה בשישי בצהריים

אם אתם מתכננים אירוע מורחב לשישי בצהריים, כלומר יותר משישים אנשים, אתם צריכים אולם אירועים גדול, מעוצב, עם שירות מעולה של צוות מיומן שיהפוך את האירוע שלכם לאירוע המדובר בטווח הארוך.

אולם ויטראז' מאפשר לכם לארח כל סוג של אירוע – בין אם אתם מחפשים אולם אירועים לשישי בצהריים לחגיגת בר או בת מצווה, אירוע משפחתי לציון יום הנישואין של ההורים, או חתונה. תכנון האירוע שלכם פשוט הופך להיות קל יותר כשאתם משאירים את העבודה למומחים.

תכנון מראש

חשוב להתחיל לתכנן את האירוע שלכם מוקדם. יש לתכנן מראש כל אירוע מוצלח, אך מכיוון שאין לכם שליטה על לוח הזמנים של אולם האירועים שתבחרו, יש יותר לוגיסטיקה שתצטרכו להקפיד עליה.

התחילו בחשיבה על סוג האירוע שאתם רוצים לקיים. מה אתם רואים בדמיונכם? האם אתם מעדיפים להזמין אולם קטן? או שאתם רוצים שכולם יתכנסו באולם גדול עם ארוחה וריקודים עד שעות אחר הצהריים? בחרו את התאריך והנושא, וקבלו תשובות לשאלות אלו לפני שאתם מזמינים אולם אירועים לשישי בצהריים.

קצת עבודת מחקר חשובה לא פחות

לאחר שהבנתם את הפרטים הבסיסיים, צאו לחפש אולם אירועים לשישי בצהריים, שיכול להתאים לאירוע שלכם. אם אתם רוצים אולם קטן, חפשו אפשרויות מתאימות. אם אתם רוצים אירוע פחות רשמי, כמו בראנץ', חפשו מקום שיש לו אולם גדול. אם אתם רוצים שירותי בר מעולים, חפשו אולמות אירועים שיש להם בר משקאות מעולה.

ערכו רשימה של מקומות אפשריים והשוו בין הממצאים. רוצים לערוך את האירוע שלכם ביום שישי בצהריים? כדאי שתראו אירועים באולמות כך שתקבלו תחושה טובה לגבי האווירה, המרחב ורמת שביעות הרצון של קהל הלקוחות. צמצמו את הבחירה שלכם למקום אחד, ועברו לשלב הבא של התכנון.

כדאי ליצור קשרים ידידותיים עם בעלי האולם

אוקיי, אז בחרתם אולם אירועים לשישי בצהריים; עכשיו אתם צריכים לפנות לצוות האולם ולגרום לכל זה לקרות. זה הזמן להתייעץ עם אנשי הצוות של האולם לגבי תכנון האירוע שלכם.

הכירו את אנשי הצוות, והתיידדו איתם. בקשו לדבר עם המנהל והסבירו את תכנית האירוע המוצע שלכם. ספרו למנהל הכול. הנהלת אולם אירועים ויטראז' יכולה להפנות אתכם למתכנן אירועים, ליזום קשרים עם שחקני המפתח ולעזור לכם לבנות איתם קשרים חיוביים.

דיון על הפרטים

בפגישת סיכום הפרטים עם הבעלים מומלץ לדון בכל פרטי האירוע. בקשו אישור להכניס אוכל חיצוני, כמו עוגה וקישוטים. האם אתם יכולים להביא אגרטלים עם פרחים? אם כן, באיזו שעה הצוות של אולם אירועים לשישי בצהריים יהיה ערוך לקבל אותם?

אולם ויטראז' מאפשר לכם להכניס פריטי עיצוב או חברת קייטרינג קשרה למהדרין, או שאתם יכולים לבחור בעיצוב של המקום. חשוב להבין שהאולם מציית לחוקים העירוניים וקודי בטיחות אש, ולכן חשוב ליידע את הצוות על כמות האנשים שאתם מצפים להם מבעוד מועד, על מנת שניתן יהיה להעסיק אנשי צוות נוספים, במידת הצורך.