6 הצעות יעילות במיוחד לתכנון חתונה קטנה ומושלמת

אירוע חתונה

אם אתם מתכננים חתונה קטנה נטולת מהומות ורעשים, אולם אירועים לחתונה קטנה עוזר לכם לתכנן את הגרסה הכי טובה של חתונה מהנה עם קומץ של האנשים הכי אהובים עליכם. הנה שש שיטות לתכנון חתונה פשוטה אבל מדהימה.

1. תכנון קפדני של רשימת האורחים

למותר לציין שרשימת אורחים קצרה לא רק תעזור לכם עם התקציב, אלא תשמור גם על השפיות שלכם. גם אם זה לא מציאותי להפוך רשימה של שלוש מאות אורחים לרשימה של 150 אורחים, הקפידו לנפות מהרשימה את כל מי שלא ממש חייב להיות בחתונה שלכם, כך שתוכלו להתנהל ביעילות.

במקרים רבים תגלו שחתונה אינטימית דורשת הרבה עבודת תכנון אבל היא מגיעה עם בונוס שלא יסולא בפז: יש לכם יותר זמן איכות עם קבוצת מוזמנים קטנה אבל אהובה!

2. כדאי לשכור שירותי מארגן חתונות מקצועי

זה אולי נשמע קצת מוזר, במיוחד כשאתם מחפשים שיטות לחסוך קצת כסף, אבל אולם אירועים לחתונה קטנה ממליץ לפשט את תהליך תכנון החתונה עם שכירת שירותי מארגן חתונות מקצועי שמרכז את כל פרטי התכנון ומטפל בכל הפרטים הקטנים כך שארגון החתונה שלכם מתנהל בצורה חלקה. וזה לא הכול.

מארגן חתונות מקצועי יכול בסופו של דבר לחסוך לכם כסף בטווח הארוך בזכות רשת הקשרים הענפה שלו עם אנשי המקצוע האחרים שאתם צריכים לשכור.

3. בחירת מקום שנראה נהדר

אולם האירועים ויטראז' ממוקם במיקום נהדר במרכז הארץ, בנס ציונה, ומציע אולם מעוצב באלגנטיות פשוטה ומזמינה. כלומר, אתם מגלים שאתם יכולים לנצח גם אם החתונה שלכם קטנה ואינטימית.

4. לא מוותרים על קבלת הפנים, אבל הופכים אותה לפשוטה יותר

אולם אירועים לחתונה קטנה מציע לכם חלל נעים ומזמין לקבלת הפנים באירוע שלכם, כך שגם אם התקציב שלכם הדוק, אין צורך לוותר על החלק בחתונה שהאורחים שלכם כל כך אוהבים. מה גם שכך יהיה גם לכם קצת זמן להתארגן ולנשום לפני שאתם יוצאים לקבל את האורחים שלכם.

5. "שיטת הכול כלול" – חבקו אותה

לפשטות מקסימלית, יש לנו שתי מילים בשבילכם: "הכול כלול". אולם אירועים לחתונה קטנה שמציע חבילות שכוללות את כל, או את רוב הפרטים שדרושים לארגון חלק ומקצועי של החתונה שלכם, מספק לכם הרבה שירותים בנוסף לאולם, כמו:

  • שירותי תיאום וארגון.
  • תפריט שמתאים לכולם.
  • בר שתייה.
  • צוות מלצרים ורבי מלצרים.
  • ציוד להשכרה.
  • ואפילו עוגת חתונה.

אז אם מדברים על "הכול כלול" או על "תחת קורת גג אחת", אלו הביטויים שאתם צריכים לחפש כשאתם מתכננים חתונה קטנה.

6. אם אתה מאמין שהכלה תוותר על השמלה האופנתית שלה, תחשוב שוב

עם הכסף שתחסכו על החתונה הקטנה שלכם, ועם בחירה מוקפדת של אולם אירועים לחתונה קטנה, הכלה תוכל לבחור את שמלת החתונה שהיא חושבת עליה כבר שנים, במיוחד אם ברוח ההתאמות והחסכונות, היא תבחר שמלה שאפשר להשתמש בה שוב בעתיד, עם התאמות קטנות.