אולם אירועים לאירוע של 100 מוזמנים: איך מתכננים נכון?

עיצוב אולם וחופה לחתונה

כשאתם מתכננים אירוע אינטימי לבני המשפחה או לעמיתים מעבודה, לצד ההתרגשות והשמחה, אתם צריכים גם להתכונן בהתאם לקראת גל הצונאמי של המשימות שנראה שהן רק מצטברות, לא משנה כמה פריטים אתם מוחקים מרשימת התכנונים שלכם.

אולם אירועים לאירוע של 100 מוזמנים מתחיל ונגמר בתכנון נכון של הפרטים הקטנים והגדולים. גם אם זה אירוע קטן ואינטימי, אתם רוצים שהוא יוכתר כהצלחה מסחררת, וישיג את המטרה שלשמה אספתם בחדר אחד מאה מהאנשים הקרובים לכם ביותר.

ביקרתם בכמה אולמות אבל אתם יודעים מה אתם מחפשים

אולם האירועים ויטראז' ערוך לתכנון אירועים של קטנים או גדולים, בהתאם למטרות שלכם. יש לנו את כל האביזרים והציוד שתצטרכו לקיום אירוע מוצלח, כולל מטבח שמציע תפריט מעולה עם התאמה לסגנון הקולינרי של המוזמנים שלכם, כלומר, תפריט בשרי, חלבי, צמחוני, טבעוני או עם התאמה לרגישות לגלוטן.

כך שהחיפושים שלכם אחר אולם אירועים לאירוע של 100 מוזמנים נגמר, ועכשיו מה שנשאר לכם זה לשבת עם הצוות המקצועי שלנו, להתחיל לתכנן את מאפייני האירוע, ולשלוח את ההזמנות לבני משפחה, חברים, עמיתים לעבודה, או לקוחות פווטנציאליים או קיימים.

היתרונות המפתיעים של אירוע קטן

לפעמים, סדרי עדיפויות בהשגת מטרת האירוע, חשובים יותר מהגודל שלו. תחשבו למשל על אירוע עסקי שאתם מתכננים, עם מצגת חשובה שאתם רוצים להעביר ללקוחות קיימים או פוטנציאליים, או ערבי הסברה והדרכה לעובדים שלכם.

אתם רוצים שהאירוע יתקיים בסגנון פשוט ורגוע, כלומר, בלי אורות מהבהבים ומסנוורים ומוסיקה מחרישת אוזניים שתוביל להחמצה מוחלטת של מטרת הערב – העברת מסרים עסקיים.

במילים אחרות, מה שאתם מחפשים זה אולם אירועים לאירוע של 100 איש או אפילו קצת יותר, עם אופי אישי, נעים, שקט ומזמין, ובעיקר עם האפשרות להעביר לקבוצת אנשים נבחרת את המסר שלשמו התכנסתם.

מקום מכובד לקיום טקסים וקבלות פנים

אולם האירועים ויטראז' מציע לכם מקום מכובד לארח את המוזמנים שלכם, עם אזור נעים ומעוצב של קבלת פנים, ואזור מיוחד שיוקדש לעריכת הטקס שלכם, כמו למשל הענקת פרסים, נאומים, או הצגת מצגות.

לא מוותרים על ארוחה מלאה

לאחר קבלת הפנים, כשהאורחים נפגשו ביניהם, שוחחו, שתו קצת ואכלו מנות פתיחה קטנות ומובחרות, מגיע זמן הארוחה. גם אם האירוע קטן ואינטימי, הארוחה שתוגש לאורחים שלכם תהיה מלאה, ותכלול מנות פתיחה, מנות עיקריות וקינוחים.

התפריט כשר ואפשר לשלב בו רכיבים בהתאמה אישית להעדפות הקולינריות שלכם ושל המוזמנים שלכם, כך שאף איחד לא יהיה מקופח. פשוט תחליטו על המנות שאתם רוצים שיוגשו באירוע, ישירות לשולחן או בסגנון בופה, וצוות המטבח שלנו יכין בכישרון מדהים את המנות שבחרתם.

אז מצאתם את המקום המושלם שלכם ועכשיו אתם פנויים לתכנן את מה שחשוב באמת

אולם ויטראז' מציע אפשרויות מושלמות לאנשים שמחפשים אולם אירועים לאירוע של 100 איש, והצוות המקצועי והמיומן שלנו פוטר אתכם מדאגה לכל הפרטים הקטנים או הגדולים של האירוע, כך שמה שנשאר לכם זה להתמקד בתכנון הערב.

יש לנו מגוון אפשרויות לבחירתכם, כולל מרפסת יפה ואזור נהדר של קבלת פנים. אז אם יש לכם אירוע קרוב ואתם מחפשים אולם אירועים מתאים במרכז, צרו קשר עוד היום והזמינו את האולם שלכם.