אולם אירועים כשר בנס ציונה: לוקחים את הזמן ונהנים מכל מנה

קינוחים אישיים

אחד השיקולים החשובים בבחירת אולם אירועים הוא נושא הכשרות של האולם. יש המקפידים יותר ויש המקפידים פחות, אך רוב הזוגות הנשואים מחפשים את השילוב של כשרות, טעם טוב ומצגת יפה של המנות. לא פשוט.

אז אם אתם מתכננים להתחתן באזור המרכז, אולם אירועים כשר בנס ציונה מחכה לכם עם הצעות למנות שיגרמו לאורחים שלכם לשבת יותר ליד שולחנות האוכל והבופה העשיר של קבלת הפנים, ויש סיכוי שרחבת הריקודים תהיה ריקה למדי.

המנות צריכות להיות ברמה מנצחת. לא פחות

בין אם אתם מארגנים חתונה דתית, כזאת שמפרידה בין גברים לנשים, כשרות היא נושא שכבר מזמן אינו נחלת הדתיים בלבד.

ויטראז' הוא אולם אירועים כשר בנס ציונה, שמקפיד על הפרטים הקטנים והגדולים. כמו שאנחנו מקפידים על עיצוב יפה של האולם ואזור קבלת הפנים, כך אנחנו מקפידים שהמטבח שלנו יוציא את מיטב המנות מהתפריט המשובח שנרכיב ביחד.

מרכיבים תפריט בהתאם להעדפותיכם

בפגישת הייעוץ הראשונה עם נציגי אולם ויטראז', תוכלו לציין את העדפותיכם לגבי התפריט ואף להגיע לפגישת טעימות, בה יוגשו לכם מיטב המנות שמייצגות את המטבח שלנו.

במהלך הפגישה תוכלו לבחור את הטעמים האהובים עליכם ועל האורחים שלכם, את סגנון ההגשה, בופה או ליד השולחן, ומלבד הכשרות, תוכלו לבקש גם הקפדה על מנות ללא גלוטן או מנות טבעוניות או צמחוניות, על מנת להתאים את התפריט לכל האורחים.

ולא רק זה. אולם אירועים כשר בנס ציונה מקפיד גם על מנות שמתאימות לילדים ובני נוער, כך שלא משנה מה היא הבחירה שלכם, יש לנו פתרון לכל העדפה, טעם וסגנון.

אחרי שהרכבתם את התפריט, אתם יכולים להתפנות לארגון החלקים האחרים של הערב שלכם

כי נושא התפריט באירוע הוא ללא ספק החלק החשוב ביותר בתכנון האירוע, ואחרי שישבתם עם נציגי אולם ויטראז' על הרכבת התפריט, תוכלו להתפנות עכשיו לבחור גם את התקליטן, להחליט איך אתם רוצים שהאולם ייראה, ולבחור את הנושא המרכזי של הערב.

חשוב מאוד ליידע את נציגי האולם לגבי מספר המוזמנים שלכם, ועדיף שתהיה לכם רשימת מוזמנים שאישרו הגעה, כך שהמטבח יוכל להתכונן כראוי מבחינת מספר המנות שיספיקו לכל האורחים שלכם.

חושבים שאין יותר מדי אפשרויות בחירה עם תפריט כשר? תחשבו שוב

אולם אירועים כשר בנס ציונה מציע לכם לבחור תפריט שכולו בשרי, או תפריט שכולו חלבי, או תפריט שכולל דגים ובשרים, בסגנון פרווה, או בכל סגנון אחר שמתאים לכם. המטבח שלנו מכין את מיטב המנות ברמת גורמה, כולל מנות מקוריות וחדשניות שלא טעמתם בשום מקום אחר. ועוד משהו.

אם אתם חושבים שקינוחים כשרים לאחר ארוחה בשרית לא ראויים להיקרא "קינוחים", אתם מוזמנים (ועכשיו כולם ביחד) לחשוב שוב ולהתפעל מהטעמים המעולים שאפשר להגיע אליהם עם קינוחי פרווה או קינוחים שמבוססים על שמנות וקרמים צמחיים.