4 טיפים לתכנון חתונה קטנה ומושלמת

חופה בחוץ

חתונות קטנות יכולות לבטא משמעויות שונות לאנשים שונים. חלק מהאנשים מאמינים שחתונה קטנה היא חתונה שבה יש פחות ממאה משתתפים, ואחרים חושבים שחתונה עם חמישים מוזמנים היא חתונה אינטימית הולמת.

לאחר שהחלטתם על רשימת האורחים שלכם, יש עדיין כמה שיקולים שאתם צריכים לקחת בחשבון. אז הנה כמה טיפים לתכנון חתונה קטנה אך מושלמת.

מתחילים עם הפצת הבשורה

חתונות, מטבען הן אירועים גדולים. החתונה שלכם נספרת כאחד הימים החשובים ביותר בחייכם, בין אם אתם מחכים כבר שנים שהיום הזה יגיע, או שאתם מאמינים שכל האירוע הזה פשוט מטורף. העובדה שתמיד נשארת נכונה היא שבני המשפחה והחברים שלך יהיו נרגשים לראות אתכם צועדים (סוף סוף) אל החופה.

לכן יתכן שיהיה לכם קשה או מביך להגיד לאנשים שהם אינם מוזמנים. בחירת מקום לחתונה קטנה יכול להקל על הקושי, ואם אתם בוחרים אולם שמתאים לעריכת חתונות אינטימיות, אתם יכולים לספק הסבר טוב יותר לסיבה שבגללה רשימת האורחים שלכם קטנה יותר.

תכתיבי תקציב

החתונה שלכם יכולה להיות מפוארת או מינימליסטית כמו שאתם רוצים, אבל מה שחשוב לזכור זה שלא משנה אם בחרתם אולם אירועים גדול או אינטימי, אתם צריכים להגדיר את התקציב, אלא שעם חתונה קטנה יותר, חשוב לתעדף בהתאם את הדרישות שלכם מהאולם.

תכנון חתונה קטנה מאפשר מגוון שיטות לנתב את התקציב שלכם לאירוע שאתם מעדיפים. לדוגמא, עם מספר קטן יותר של אורחים, תוכלו להשכיר אולם בתקציב נמוך יותר, אך לשכור שירותי קייטרינג יקרים יותר.

בחירת אולם האירועים המתאים

חגיגה קטנה ואינטימית פירושה התנהלות קלה יותר במעקב אחר אישורי ההגעה של האורחים, כמו גם האפשרות לוודא שלא שכחתם אף אחד. אולם האירועים ויטראז' ממוקם במקום אידיאלי במרכז הארץ, ומאפשר לאורחים שלכם להגיע מכל מקום בארץ, בקלות ובנוחות, וליהנות מאירוח מעולה באולם נעים, ובאווירה משפחתית.

כשאתם מתכננים חתונה קטנה, אתם יכולים להרשות לעצמכם לבחור את המקום שמתאים לכם, במיוחד כשאתם לא צריכים למצוא אולם שיכול להכיל את כל מאות המוזמנים שלכם, כמו שקורה עם חתונה גדולה.

אז בואו לפגישת ייעוץ מקדימה עם נציגי אולם ויטראז', ביחד נבדוק את התאריכים הפנויים, נענה על כל השאלות שלכם, ונוודא שמצאתם את המקום המושלם לחתונה שלכם.

מזמינים רק אנשים שאוהבים

בחתונה גדולה, אתם עשויים להיות מוקפים באורחים היקרים ביותר שלכם, אבל רוב הסיכויים הם שיש לכם אוסף של בני דודים רחוקים שאתם בקושי זוכרים, וההורים שלכם מתעקשים להוסיף לרשימת המוזמנים שלכם גם את המוזמנים החשובים שלהם. עם חתונה קטנה אין את הבעיות האלה, ואתם מוקפים באורחים שאתם אוהבים ורוצים שישמחו בשמחתכם.

אתם יכולים להושיב את האורחים שלכם בנוחות, להצליח לראות ולשוחח עם כולם במהלך האירוע, ולתת לכולם את ההרגשה שהם הכי רצויים.