אולם אירועים לברית: המדריך המלא

קינוחים מיוחדים לאירוע ברית

יש לכם רק שבוע לתכנן את ברית המילה לתינוק שזה עתה נולד. איך תעשו את זה בלי לאבד את העשתונות, או גרוע מכך, לשכוח להזמין את החמות? ההתרגשות שמציפה אתכם לאחר הלידה ומצעד האנשים שמקיפים אתכם עם שלל עצות חכמות אך בלתי רלוונטיות בעליל לצרכים שלכם, רק מוציאים אתכם מאיזון.

ועדיין. שום דבר מכל התרחישים האלה לא משנה את העובדה: אתם צריכים לתכנן ברית מילה, ויש לכם שבוע לארגן אותה. כמה שתחשבו על זה יותר, הזמן רק יתקצר.

אז מאיפה מתחילים?

הנה כמה החלטות חשובות שאתם צריכים לקבל. קחו נשימה והקדישו רגע למדריך שהרכבנו במיוחד כדי לעזור לכם להתנהל בשפיות השבוע:

מתחילים עם הזמנת האולם המתאים

נכון, יש לכם המון סידורים אחרים לתת עליהם את הדעת, אבל בלי אולם אירועים לברית, אין לכם את האירוע שאתם חושבים עליו.

אתם יכולים לבדוק כמה אולמות במרכז, או שאתם יכולים פשוט ליצור קשר עם אולם האירועים ויטראז', ולהניח למומחים לעשות את שלהם, בשבילכם ובמקומכם.

עכשיו אתם יכולים להתרכז ברשימת המוזמנים

אולם אירועים לברית יכול להכיל בין מאתיים לאלף מוזמנים. אבל ברית היא לא חתונה ואתם לא מזמינים לאירוע את כל העולם. בויטראז' יש חללים יפים ומעוצבים לקבלת פנים ולאירועים אינטימיים משפחתיים.

אז קחו נייר ועט, הרכיבו את רשימת המוזמנים הכי חשובים שלכם, כך שצוות האולם יוכל להיערך בהתאם. עד כאן פשוט, נכון? בואו נמשיך.

בחירת המוהל המתאים

זה אולי השיקול הכי חשוב בתכנון ברית, וההתלבטות העיקרית היא אם לבחור מוהל מוסמך או רופא מנתח, לבצע את המילה עם זריקת הרדמה או בלעדיה? אולם אירועים לברית יכול להמליץ לכם על רשימת מוהלים מקצועיים או רופאים מנתחים שיבצעו את המשימה הכול כך רגישה הזאת בהקפדה ובמקצועיות.

באולם ויטראז' יש את כל הציוד הטכני שדרוש לקיום טקס ברית המילה, כמו למשל:

  • יין עם כוס קידוש.
  • כיסא מרשים ומכובד למוהל.
  • מיקרופון ומערכת הגברה.
  • טיטולים וחיתולים.
  • כרית תמיכה לתינוק.
  • סירופ אקמולי.
  • משחת הרגעה.
  • בקבוק לתינוק, לנשים שאינן מיניקות.
  • טליתות.
  • מגבונים לחים.

וכל מה שדרוש לקיום האירוע המרגש באווירה שמרחיבה את הלב.

חשבתם על מוסיקה?

אולם אירועים לברית, שיש לו צוות מקצועי וקשרים עם מיטב אנשי המקצוע בתחום האירועים, עוזר לכם לארגן את הברית גם בתוך פחות משבוע, מתוך ידיעה שאין לכם זמן רב מדי להתלבט, במיוחד אם אתם רוצים שתהיה באירוע מוסיקת רקע נעימה שתתאים גם למבוגרים וגם לילדים, על מנת ליצור את האווירה האינטימית והחגיגית שאתם מחפשים.

לאולם ויטראז' יש קשר עם מוזיקאים ממגוון ז'אנרים שיודעים להנעים את האווירה בכל אירוע, כך שהתוצאה היא אווירה של שמחה והתרגשות אמיתיים.

ולא שכחנו את הצלם

זהו אירוע יום ההולדת הראשון והכי חשוב בחיי התינוק שלכם, וזה לא הזמן להפגין את כישורי הצילום המתקדמים של הטלפונים שלכם, חכמים ככל שיהיו. אולם אירועים לברית מזמין עבורכם גם צלם מקצועי שמצלם תמונות בלתי נשכחות של בני המשפחה, החברים, רגע הברית, וכמובן מגנטים למזכרת.

תוכלו לקבל עותקים מודפסים ודיגיטליים, כמו גם אלבום מרשים שהתינוק, שעם השנים יהפוך לגבר שבקושי מתרגש מאירועים, ישמח לראות איך נראה השבוע הראשון בחייו.