אולם אירועים לחתונה עד 100 איש: השיקולים העיקריים בבחירת המקום

חתונה קטנה

אנחנו יודעים (כי זוגות אומרים לנו את זה כמעט כל יום), שמדריך לבחירת אולם אירועים הוא משאב פנטסטי שעוזר לכם למצוא את המקום המושלם לחתונה שלכם.

אבל ברגע שגמרתם להרכיב את רשימת האורחים שלכם, השאלה העיקרית שאתם צריכים לשאול, את עצמכם ואת בעלי האולם, היא האם מצאתם אולם אירועים לחתונה עד 100 איש, לפחות.

אז בואו נתחיל

אחרי שהבנתם שהאולם מספיק גדול כדי להכיל את כל האורחים שלכם, וכדי שהבחירה תהיה קלה יותר, הרכבנו רשימה מקיפה של שאלות שחשוב לשאול את בעלי האולם, לפני שאתם סוגרים מקום.

  • איזה תאריך יכול להתאים לכם ולרוב האורחים שלכם, והאם התאריך הזה זמין?
  • האם אולם אירועים לחתונה עד 100 איש מסוגל להכיל גם יותר אנשים אם רשימת האורחים שלכם מתרחבת ברגע האחרון?
  • מה אתם מקבלים כשאתם סוגרים את האולם? האם יש הנחות על הזמנת תאריך שלא בעונת החתונות או בימים מסוימים של השבוע?
  • איך נראית החופה? האם היא בחוץ או בתוך האולם? ואם היא בחוץ, האם היא קרובה מספיק לאולם? האם יש חדר יחוד לחתן ולכלה, וכמה זמן מוקצה להם להתייחדות?
  • האם אולם אירועים לחתונה עד 100 איש נגיש גם לנכים, במקרה שיש לכם אורחים עם בעיות ניידות.
  • כמה זמן האירוע יכול להימשך? האם יש תשלום נוסף אם תישארו יותר זמן?
  • האם אתם יכולים לעצב את האולם בהתאם למטרות שלכם?

יש לנו טיפ חשוב בנוגע לעיצוב

לפני שאתם שוכרים אולם אירועים, חשוב שיהיה לכם מושג, לפחות בסיסי, לגבי העיצוב שאתם מתכננים, כך שהרעיונות שלכם לא יתנגשו עם העיצוב הקיים באולם.

אם האירוע שלכם מתוכנן לחורף, למשל, ורוב הסיכויים הם שהחתונה תתקיים בתוך האולם, חשוב להבין שגם אם בחרתם אולם אירועים לחתונה עד 100 איש, יש בו מספיק מקום לכל האורחים להרגיש בנוח, שהאולם מאוורר, ושאף אחד לא מצטופף.

האם האולם מציע שירותי קייטרינג או שאתם צריכים לשכור את השירותים בעצמכם?

גם אם יש לכם חברת קייטרינג מועדפת, כדאי לבדוק אילו אפשרויות תכנון מוצעות על ידי המקום שבחרתם, ולבדוק אם אפשר להתאים ולתכנן את התפריט בהתאם להעדפות שלכם.

אם למשל, אתם בוחרים חברת קייטרינג משלכם, חשוב לשאול האם המטבח יהיה זמין לצוות שהזמנתם. שיקול חשוב נוסף הוא שירותי הבר המוצעים.

איזה משקאות יוגשו לאורחים?

כי ממש כמו האוכל, גם המשקאות צריכים להתאים לכולם, ולכלול מגוון טוב של משקאות קלים וחריפים, כמו גם שתייה חמה בסוף הערב.

כדאי לשאול, למשל, האם אתם יכולים להביא משקאות חריפים מיוחדים שאתם אוהבים או שאתם יודעים שהאורחים שלכם אוהבים, ולא מוצעים על ידי האולם, ולהגיש אותם כחלק ממבחר המשקאות בבר.

האם יש ערב טעימות לפני שתבחרו את התפריט?

אם כן, האם תפריט הטעימות תואם את כל המנות המוצעות על ידי האולם? האם אתם יכולים להביא קונדיטור חיצוני משלכם או שאתם צריכים להשתמש בעוגת החתונה המוצעת על ידי המקום?

והטיפ החשוב האחרון

מומלץ לגלוש באתר של אולם האירועים שבחרתם לפני שאתם מגיעים לפגישת הייעוץ הראשונה, כדי להבין מה מצפה לכם.