שיטות קלות לעיצוב אולם לבר מצוה

אולם האירועים ויטראז' מאפשר לכם לעצב את החלל בהתאם לרעיונות שיש לכם, והעדפות חתן בר המצווה. לדוגמא, תוכלו לתלות שלטים משעשעים, לארגן פינות משחקים לבני הנוער, ולהקצות אזור ישיבה שקט לאורחים המבוגרים.

או שאולי מינימליזם הוא הסגנון המועדף עליכם ואתם פשוט לא מעוניינים בעיצוב מוגזם, אבל עדיין רוצים להתאים אישית את הערב בהתאם להעדפותיכם. מאמר זה מסביר איך לעצב אולם לבר מצווה עם רעיונות פשוטים, אבל יפים ומעוררים השראה והשפעה.

מדהים מה שבד קטן יכול לעשות

במהלך ההכנות לעיצוב האולם, אנשים רבים נוטים להתעלם מהתקרה, אבל היא יכולה להוסיף המון לשמחה כשמצפים אותה בבד אלגנטי צבעוני ומהנה כמו צהוב או כתום.

ואם כבר בחרתם בדים, תוכלו לבחור מפות צבעוניות לשולחנות, בצבעים משתנים לכל שולחן ולאזור קבלת הפנים, ולעורר תחושה של אירוע שמח, צעיר ומהנה.

בני הנוער מתרוצצים באולם והמבוגרים נרגעים בנחת

בעוד שבני הנוער מתרוצצים ומשחקים בכל רחבי האולם, חשוב לתת את הדעת גם על המבוגרים, ולארגן להם אזור ישיבה נוח, עם ספות וכריות נוחות, ושולחן מעוצב עם כיבוד ושתייה איכותיים. גם את הספה והכריות ניתן לעצב בהקפדה ולהוסיף עוד צבע ודפוסים לחגיגה.

חושבים שפרחים מתאימים רק למבוגרים?

תחשבו שוב. פרחים שתלויים מהתקרה, בסידורים מרהיבים, מתאימים לכל אירוע, ומיפים כל אולם לבר מצווה.

סידורי הפרחים תלויים מעל השולחנות וברחבי האולם, כך שבני הנוער המשתובבים לא יפילו אותם והפרחים יישארו יפים ורעננים לאורך כל הערב. זוהי שיטה מהנה ליצור מרחב יוקרתי באולם, במיוחד כשהפרחים מהווים רקע נפלא לצילומים.

קיר אחד באולם הופך ללוח משחקים

בכל אולם לבר מצווה יש קיר אחד שמתעד את כל הפעילויות והמשחקים המיועדים לבני הנוער. זוהי שיטה מצוינת להעסיק את הקהל הצעיר, וניתן להתאים את הלוח אישית באמצעות צבעים, ציורים, תמונות ושלטים שמזמינים את בני הנוער לבחור את הפעילויות שמעניינות אותם, כולל היכן באולם הן מתקיימות, וסדר המשחקים וההפעלות.

הזמנת קייטרינג מעולה

במקום לתכנן עוד ארוחה רגילה, צפויה, מוכרת ומשעממת, אולם לבר מצווה מציע לכם לקחת את הקייטרינג של הערב צעד אחד קדימה. המנות ניתנות להתאמה לכל הטעמים, הסגנונות וההגבלות, כולל מנות ללא גלוטן, אוכל כשר, ומנות שמתאימות לצמחונים או טבעונים.

תוכלו לבחור אם אתם מעוניינים בתפריט רשמי, מזרחי או גורמה. כמובן שיהיו בתפריט מנות שמתאימות לבני הנוער, והקייטרינג ניתן להתאמה אישית לתקציב שלכם.

יצירת קיר לתמונות משפחתיות וחברתיות

כדי שהערב יישאר בזיכרון לשנים הבאות, חשוב להכין קיר אחד באולם לבר מצווה, שיוקדש לצילומים משפחתיים ולצילומים של חתן בר המצווה עם חבריו וחברותיו, או שפשוט אפשר לערבב בין המוזמנים וליצור תמונות ספונטניות ושמחות.

לא בטוחים איך להתחיל לתכנן את בר המצווה?

אנשי הצוות המיומנים באולם האירועים ויטראז' זמין לשירותכם, ויחד תוכלו להפיח חיים בתכנון הערב שאתם והמתבגר שלכם חולמים עליו, ולהתאים את כל האירוע רק בשבילכם.

תוכלו לעצב את האולם בהתאם למטרותיכם ומה שאפילו יותר טוב, המוניטין, הניסיון והמקצועיות שלנו מבטיחים לכם ערב שלא יישכח עוד שנים.