איך לעצב אולם חתונות בסגנון שיבלוט מעל האירועים האחרים

שולחן מעוצב

עיצוב אולם חתונות בסגנון שלא רואים בשום מקום ובשום אירוע אחר, אפשרי באמצעות השקעת מאמץ קפדני לעיצוב יצירתי של האולם, שייראה בדיוק כפי שדמיינתם את יום החתונה שלכם. זה מתחיל בעיצוב אזור קבלת הפנים, ממשיך בעיצוב החופה, ומגיע עד הפרטים הכי קטנים כגון המדים של אנשי הצוות והתאורה מעל רחבת הריקודים.

אולם חתונות מעוצב היטב משדר אווירה מתוכננת מראש, והקפדה על עיצוב וסידור יפה של השולחנות, הכיסאות, המפות, הכלים, וסידורי הפרחים, תוך שילוב תואם של הצבעים, על מנת להשיג אסתטיקה מוקפדת במהלך כל האירוע.

יש אנשי מקצוע שמתמחים ביצירת עיצובים לכל האירועים, בכל הסגנונות

הדבר הראשון, למשל, שתופס את תשומת הלב של האורחים הוא האוכל והמשקאות, שמשתלבים עם האווירה באולם. אנשים רבים משקיעים הרבה בסגנון העיצוב שלהם, כי במידה רבה, הבחירה בסגנון עיצוב אולם חתונות משקפת את הטעם האישי שלהם.

האמת היא שהכי מומלץ להעסיק אנשי מקצוע מיומנים בתחום עיצוב אולמות אירועים, ושיש להם ניסיון רב בתחום. הם יחלקו איתכם את הידע המקצועי והמעשי שלהם, ויעזרו לכם לתכנן את האירוע הכי מהפנט שהאורחים שלכם הוזמנו אליו בשנים האחרונות, ושקרוב לוודאי שלא ייראו עוד הרבה שנים בשום אירוע אחר.

איך לעצב אולם חתונות כך שיהיה לכם אירוע מהחלומות

במאמר זה נדון בצעדים הבסיסיים בהם יש לנוקט כדי לעצב אולם חתונות כך שהחתונה שלכם תתבלט מעל אלפי חתונות רגילות אחרות שנראות כאילו תוכננו בהתאם לפס יצור המוני.

גודל האולם

גודל האולם צריך להיות הדבר הראשון ברשימת השיקולים, ואולם ויטראז' מאפשר לכם לאכלס בנוחות את כל האורחים שלכם, באולם חתונות מעוצב בסגנון יוקרתי ומרשים.

חשוב לוודא שיש באולם כמות מספיקה של כיסאות ושולחנות כך שהאורחים יוכלו לשבת בנוחות, אך לא להצטופף גם כשהם רוצים לצאת לרחבת הריקודים או להתרועע עם אורחים אחרים. אנשי הצוות של האולם יעזרו לכם לעצב את האולם כך שהאירוע שלכם יהיה מרהיב.

לרדת לפרטים הכי קטנים בעיצוב האולם

זה כולל את בחירת הווילונות, הכיסאות, המפות, התאורה, החופה והפרחים. כל הפרטים האלו חייבים להיות תואמים באופן מושלם על מנת ליצור את ההשפעה הרצויה.

אם משהו באווירה שאולם חתונות משדר לא נראה לכם, בקשו לשנות את העיצוב. אתם יכולים לבחור בעצמכם את סוגי הבדים שבהם תרצו להשתמש ואת העיצוב שמתאים לכם.

סידור הישיבה

דבר נוסף שבני הזוג צריכים להסכים עליו בינם לבין עצמם ולתאם עם אולם חתונות הוא סידור השולחן המרכזי של בני המשפחה, וסידור השולחנות של המוזמנים.

הצעירים יכולים לשבת בפינת האולם הקרובה לרחבת הריקודים, והאורחים המבוגרים ירצו לשבת במקום שהוא קצת מרוחק מעמדת התקליטן, ושסידור הישיבה יאפשר להם לעבור בקלות בין השולחנות על מנת לשוחח עם אורחים אחרים.

הכיסאות והשולחנות צריכים להיות מסודרים בצורה הרמונית ומאוזנת, ומכל מקום בו האורחים יושבים, חשוב שהם יראו בקלות את שולחן המשפחה, ואת החתן והכלה.