5 נקודות שכדאי לשקול בבחירת אולם לארועים עסקיים

כשאתם מארגנים אירוע עסקי, אתם מתמודדים עם החלטות רבות. בחירת המקום היא החלטה אחת שתהיה לה את ההשפעה הגדולה ביותר על האירוע שלכם. התאריך, אפשרויות הקייטרינג והחוויות הנעימות של המשתתפים, כולם מושפעים חלקית מבחירת המקום הנכון.

נשמע מעט מאיים? לא באמת. מאמר זה מציע מספר הנחיות לגבי קביעת המועד הנכון לאירוע, ההיבטים אותם חשוב לקחת בחשבון, כיצד לתכנן אירוע מושלם, ואיך לבחור אולם לארועים עסקיים.

מתי להתחיל לחפש את המקום המתאים?

ככל שתתחילו מוקדם יותר כך תהיינה לכם יותר אפשרויות. לאחר שקיבלתם הבנה טובה של חמשת  השיקולים הבאים, תוכלו להתחיל את חיפוש המקום המתאים מבחינת תקציב, גודל אירוע משוער ודרישות שטח

הקפידו להזמין אולם לאירועים עסקיים לפחות ארבעה חודשים עד חצי שנה מראש, כך שיהיה לכם מספיק זמן לתכנן היבטים חיוניים אחרים, כגון קייטרינג, עלונים לאירוע, ופרסום באינטרנט.

מקום מתאים לאירועים עסקיים

אחד השיקולים החשובים בבחירת האולם הוא המקום. חשוב שהמיקום יהיה במרחק סביר שיאפשר לרוב המשתתפים להגיע בנוחות מבתיהם או ממקומות העבודה שלהם. אם משתתפים רבים יתבקשו לנסוע למרחקים ארוכים מחוץ לעיר, יתכן שהם ישקלו לסרב להזמנתכם.

אולם האירועים ויטראז' ממוקם בנס ציונה, ודרכי ההגעה אליו נוחים כמעט מכל מקום בארץ, מבחינת תנועה ותחבורה ציבורית, כמו גם אפשרויות חניה בשפע.

עזרי ניווט

כדי להפחית את הסיכויים לאיחורים של משתתפים, מומלץ לספק להם אפליקציית אירוע לנייד, שהיא סטנדרטית במהותה בימים אלו. עם מפות GPS, הוראות נסיעה וחניה, וכל המידע על התחבורה הציבורית ואפשרויות ההגעה למקום, הנמצאים בקצות אצבעותיהם, למשתתפים יהיה קל יותר להגיע.

נציגי האולם מסייעים לנוחות ההגעה באמצעות מפות המשורטטות על ההזמנות, שלטי דרכים ברורים ומאירים, וגם מפות אינטרנטיות שיעזרו למשתתפים לנווט בנוחות את דרכם.

אפשרויות חניה

אולם לאירועים עסקיים צריך להציע שפע מקום לחניה, עם מגרש מהחלומות. אם זה לא המקרה, מומלץ לבחור אולם שמציע לפחות מקומות חניה מספיקים בקרבת מקום, בהם המשתתפים יכולים להשתמש בנוחות.

גודל האולם

חשוב להבין את גודל האולם ומספר המקומות בו בשל מספר סיבות. ראשית, מאתיים אנשים, אם זה גודל האירוע המשוער שלכם, לא ירגישו בנוח באולם שמתאים ל-150 אנשים. ושנית, קיימים קודי בטיחות ואש עליהם המקום צריך להקפיד.

כדי לבחור אולם לאירועים עסקיים שמתאים לגודל המשתתפים ויאפשר קבלת משוב חיובי, חשוב ליידע מראש את צוות האולם לפני האירוע, על מספר המשתתפים.

אבל מה שהכי חשוב: קייטרינג משובח

נושא הקייטרינג הוא אחד השיקולים המהותיים בבחירת האולם המתאים. אולם ויטראז' מציע תפריט עשיר ומגוון שמתאים לכל צרכי הקולינריה.

אתם מוזמנים לבדוק את איכות התפריט מראש, ואם הוא אינו מתאים לצרכיכם, תוכלו להתאים אותו בהתאם להעדפותיכם והעדפות המשתתפים באירוע על מנת ליצור את ההשפעה החיובית הנדרשת. האוכל שלנו נהדר, כשר, מגוון ואיכותי.