מה צריך לקחת בחשבון כשמחפשים אולם אירועים?

בר אירועיםבין אם אתם מתכננים ארוחת ערב חגיגית או מקום מרשים לחתונה, בחירת אולם אירועים עשויה להיות משימה מורכבת יותר מכפי שתוכלו לדמיין בתחילת הדרך. מציאת האולם הנכון לאירוע שלכם כרוכה יותר מאשר באיתור המקום.

התהליך כרוך בשיקול דעת קפדני ומחקר מקיף על מנת למצוא אולם אירועים שיכול לספק את כל מה שאתם זקוקים לו באירוע שלכם, העסקי או האישי, כדי להיות מוכתרים כמארגני האירועים הטובים ביותר.

שיהיה לליצנים מספיק מקום

ולא רק לליצנים או למרקידים או ללהקה שבחרתם למופע המרכזי של הערב. חשוב שיהיה מספיק מקום באולם גם לליצנים האלה, שאוהבים לרכל ולדבר סרה על כל דבר קטן שאינו נושא חן מלפניהם.

לכן, לפני שתתחילו לחפש את המקום המתאים, חשוב שתטפלו בהיבטים היסודיים. ראשית, חשבו על סוג האירוע אותו אתם מתכננים, וכמות האורחים הצפויים להגיע. אלו הן שתי נקודות בסיסיות שיסייעו לכם להחליט על שטח מתאים להשכרת אולם אירועים.

במהלך תכנון האירוע, חשוב שתוודאו שהאולם בו בחרתם יכול בקלות להכיל את מספר האורחים הצפויים להגיע. אולם אירועים קטן מדי יגרום לאורחים שלכם להרגיש שלא בנוח.

אירוע שמדברים עליו הרבה אחרי שהפך לנחלת העבר

אולם גדול יכול להיות מואר ומעוצב בצורה כזו שתוכלו לתכנן מופעים במהלך האירוע, וליצור אווירה נינוחה ונוחה לאירוע. כשאתם בוחנים את גודל המקום ביחס למספר האורחים שישתתפו באירוע, מומלץ לבחור אולם אירועים גדול ולעצב אותו כך שישרת היטב את מטרותיכם.

סוג האירוע אותו אתם מתכננים מהווה גם הוא שיקול מרכזי במהלך הזמנת אולם אירועים. אם אתם מתכננים אירועים אישיים, כגון חתונה או מסיבת יום השנה, סביר להניח שיש לכם רשימת אורחים ארוכה. לתכנון אירוע עסקי מומלץ לבחור מקום אלגנטי.

מרקידים, אנשי קייטרינג, מלצרים ורבי מלצרים. הסיפור רק מתחיל

שירות טוב של אנשי הצוות המועסקים במקום מציע אפשרויות שמתאימות לשני הקצוות של הספקטרום.

סוג האירוע אותו אתם מתכננים קובע גם את סגנון העיצוב בו תבחרו. במקרים רבים, הנהלת אולם האירועים מספקת גם שירותי מתכנני אירועים שיכולים להציע הצעות לעיצוב, ולספק את האביזרים הדרושים לעיצוב המקום כגון שימוש בשלטים מוארים, תכנון מקיף ויסודי של התאורה לכל שלב במהלך האירוע, ועד לבחירת הפרחים והרהיטים שביחד ירכיבו את האווירה המושלמת לאירוע שלכם.

לפני הזמנת אולם אירועים, חשוב להגיע לאולם ולקבל את תחושת האווירה במקום. מומלץ לבדוק את הכניסות והיציאות, ולוודא שהמקום מציע חניה נאותה עבור כל האורחים שלכם. אם אתם שוקלים אירוע רשמי, מומלץ לברר את השירותים המוצעים על ידי הנהלת המקום.

השיקול המשמעותי ביותר: אולם אירועים ידידותי לבעלי מוגבלויות

בנוסף, אל תתעלמו מצרכים פשוטים. בדקו שמתקני השירות נאותים, ווודאו שאולם האירועים מציע פתרונות לאורחים בעלי מוגבלויות. חניה נאותה לנכים, רמפות, מסילות ומעליות הם שיקולים חשובים במהלך בחירת כל אולם אירועים.

אילו שירותים מציעים בעלי האולם?

ברגע שמצאתם אולם אירועים מתאים, הגיע הזמן לשקול אילו שירותים המקום יכול להציע. רוב האולמות מציעים שירותי קייטרינג ללקוחות שלהם. ברוב המקרים, מומלץ לבחור באפשרות זו כאשר מתכננים את האירוע.

אחד הגימיקים המבוקשים כיום באירועים הוא שירות חיתוך אותיות מקושטות המציג את שמכם במיקום בולט באולם, זהו אפקט קטן אך ייחודי, שמטרתו היא למתג אתכם ולהוסיף נופך של יוקרה לאירוע שלכם.

הזמנת כל השירותים הנדרשים מנותן שירות אחד מאפשרת לתכנן ולתאם את האירוע בקלות רבה יותר, ולהבטיח את רמת המצוינות אותה אתם דורשים. הקפידו לוודא ששירות הקייטרינג של האולם יכול לספק מבחר מלא של אפשרויות תפריט, וכי הנהלת חברת הקייטרינג מוכנה להתאים את התפריט לכל האורחים שלכם, שעשויים לדרוש הגבלות תזונתיות פרטניות.

צאו לאכול קצת

הקייטרינג צריך אף להציע תפריט טעימות מלא, ולהעניק לכם את ההזדמנות לטעום מנות אפשריות טרם הרכבת התפריט הסופי. אם הקייטרינג של אולם האירועים אינו מסוגל לעמוד בדרישות אלו, מומלץ לשקול שירות חיצוני או לבחור במקום אחר.