10 נקודות שחשוב לזכור בבחירת אולם אירועים

ארגון אירועים הוא תהליך הכרוך בהתמודדות עם קבלת החלטות רבות. השיקול הראשון והמשמעותי ביותר הוא בחירת אולם האירועים המתאים. בהמשך יש לקבל החלטות לגבי תאריך האירוע, אפשרויות הקייטרינג, והענקת חוויה נעימה ובלתי נשכחת למוזמנים. כל ההחלטות האלו מושפעות באופן חלקי על ידי בחירה נכונה של אולם אירועים.

נשמע לכם מעט מוגזם או מאיים? נסו לארגן אירוע באולם אירועים שאינו מכבד אתכם או את אורחיכם. מאמר זה מספק מספר הנחיות לגבי השיקולים אותם יש לקחת בחשבון במהלך תכנון אירוע, וכיצד לארגן את האירוע הטוב ביותר.

מתי להתחיל לחפש אולם אירועים

ככל שתתחילו לחפש אולם אירועים מוקדם יותר, כך תשיגו תוצאות טובות יותר. לאחר שתבינו את העקרונות המובילים, תוכלו להתחיל את החיפוש אחר המקום המתאים לכם מבחינת תקציב, גודל אירוע משוער ודרישות שטח.

חשוב להזמין אולם אירועים לפחות ארבעה חודשים עד חצי שנה מראש, כך שיהיה לכם מספיק זמן לטפל במרכיבים הבאים של האירוע, כגון שכירת שירותי חברת קייטרינג, הדפסת הזמנות, ובחירת די.ג'יי.

מיקום אולם אירועים

סביר להניח שכבר שקלתם מספר אפשרויות. ויטראז' מרכז אירועים בנס ציונה מאפשר לכם לחגוג אירועים חשובים במהלך חייכם, כולל חתונות, קבלות פנים, או אירועים עסקיים. זהו מיקום מושלם והוא מתאים לאירועים גדולים או קטנים.

מעוניינים להפחית את הסיכוי להגעה מאוחרת של האורחים? ספקו להם קישור למפת הגעה מקוונת, הוראות נסיעה ומידע לגבעי החניה, כך שהם ירגישו הקלה ויגיעו בנוחות. למרות שנס ציונה נמצאת במרכז הארץ, וקל יחסית להגיע אליה, חשוב להיות מעודכנים מבחינת זמני פקקים, משך הנסיעה, ונתיבי נהיגה מומלצים.

מהי כמות האורחים לה אתם מצפים?

אולם אירועים ויטראז' מאפשר לכם לארח בניחות אלף מוזמנים. כך שגם אם האירוע שלכם מכיל מחצית מכמות מוזמנים זו, או אפילו רבע, תוכלו לתכנן אירוע נוח ומרשים, ולהיות שקטים מבחינת הקפדת על קודי בטיחות עליהם מקפידה הנהלת האולם.

בחירת הקייטרינג

כל אולם אירועים שמכבד את עצמו יאפשר לכם לבחור מבין מגוון מנות עשירות וכשרות, בתפריט מסוגנן אותו תוכלו להתאים לצרכיכם.

מומלץ לבדוק מראש את המנות ולהרכיב את תפריט המתאים לכם על מנת ליצור את ההשפעה הנכונה על חוויית המשתתפים. במרכז אירועים ויטראז' תוכלו ליהנות מאוכל נהדר שהאורחים ידברו עליו עוד זמן רב לאחר האירוע.

חשוב שיהיה לכם מושג לגבי האופן בו יתנהל האירוע

למרות שמצאתם אולם אירועים בזמן, וקיבלתם כבר את רוב, או כל ההחלטות, אתם עדיין מעוניינים לקבל מושג לגבי האופן בו ייראה האירוע, כולל השירותים המוצעים, ופתרונות לכל ההיבטים באירוע לגביהם עדיין נותרו לכם מספר שאלות.

צוות ההנהלה והעובדים במרכז אירועים ויטראז' זמין לשירותכם עם תשובות ופתרונות לכל מצב, כך שתוכלו ליהנות מהאירוע המושלם.