5 טיפים לעיצוב האולם בדרך שלכם – פרוייקט עשו זאת בעצמכם

חתונה קטנהתכנון חתונה היא משימה מורכבת. היא דורשת מחשבה על פרטים רבים, קטנים כגדולים. לעתים זוגות נישאים שוכרים את שירותיהם של מארגני חתונה ומפקידים את העבודה הקשה בידיהם. אך מה קורה אם אתם אתם רוצים שהחתונה תישא אופי יותר אישי? הדרך היחידה להפוך את החתונה לשלכם באמת, היא לקחת אחריות לעיצוב האירוע בעצמכם.

אז איך עושים את זה. הנה 5 טיפים שיעזרו לכם לעשות את זה בעצמכם:

 

בחירת המיקום

למיקום יש השפעה ישירה על האווירה שתשרור באירוע. הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא להחליט אם אתם רוצים אירוע באוויר הפתוח או בתוך אולם אירועים. אחרי ההחלטה הזו מצאו את המקום המושלם עבורכם. יש הבדל גדול בין אירוע הנעשה בין כתלי אולם לאירוע הנעשה בחוץ וצריך להיערך לכל אחד מהם בהתאם.

 

קבלו השראה

אנחנו משערים שאף פעם לא עיצבתם חתונה בעצמכם, אז איך תדעו מאיפה להתחיל? מעצבים בכלל ומעצבי אירועים בפרט מקבלים השראה מכל מקום וכל דבר. פתחו בורד בפינטרסט (אם אין לכם, עכשיו זה הזמן להתחבר לאפליקציה) והתחילו לנעוץ השראה מכל עבר: החליטו על גווני האירוע ובהתאם לכך התאימו מפות ומפיות, סידורי פרחים וכלי אוכל, נרות, בלונים או כל דבר אחר שיוסיף לעיצוב ויבטא את האופי שלכם. היופי הוא, שאתם יכולים לבחון כל סכמת צבעים ולבדוק אילו פריטים יתאימו לה והאם מתקבלת תמונה הרמונית.

 

החליטו על תקציב

אם החלטתם לעשות את זה בעצמכם אתם כנראה תחסכו כמה שקלים. החלטה על תקציב תעזור לכם לשמור על הגבולות מבלי לאבד את הראש. אנחנו ממליצים לעשות מחקר קטן כדי לבדוק איך לעשות חלוקה ריאלית של התקציב שלכם. למשל, כמה פרחים תצטרכו לאירוע בגודל שלכם, איזה סוג פרחים תרצו לשלב ומה מחירם. האם ניתן להשכיר חלק מהאלמנטים העיצוביים שתעשו בהם שימוש, או שמא יש לתקצב רכישה שלהם. הבנתם את הרעיון.

 

הכי כיף זה "חתונת נושא"

אם אתם מעצבים את החתונה בעצמכם, החליטו על נושא מרכזי. בעגה המקצועית חתונות כאלה נקראות "חתונות נושא" והן בדרך כלל נשארות בזיכרון של האורחים לזמן רב. חתונת נושא תאפשר לכם לבטא את אופייכם באופן מיטבי. בחתונת נושא, הנושא הנבחר עובר כחוט השני בכל אספקט של החתונה. במזון, בעיצוב, במוזיקה ואף במלבושם של החתן והכלה. לדוגמה, אם בחרתם לעשות חתונת נושא בקונספט של שנות השלושים אז כל העיצוב, הלבוש, האיפור ואף האלכוהול והמוזיקה יבטאו את אופי התקופה. אפשר אפילו לבקש מהאורחים לשתף פעולה ולהגיע לבושים בהתאם.

 

עשו זאת בעצמכם

קחו אחריות מלאה והפכו את החתונה לאירוע DIY. עצבו החופה, סידורי הפרחים, ההזמנות וסידורי השולחן בעצמכם. אין דבר יותר מגניב מאירוע בו האורחים מבינים שכל היופי שסובב אותם הוא מעשה ידיכם. נכון, זו עבודה רבה שאינה מתאימה לכל אחד, אז רק אם זה באמת אתם, רק אם זה מבטא את האופי שלכם ורק אם אתם חושבים שתוכלו להוציא פרויקט כזה לפועל, נמליץ לכם לעשות את זה. זה דורש יצירתיות רבה, סבלנות, ירידה לפרטים והרבה זמן.