דברים שבלעדיהם האירוע שלכם הוא לא אותו דבר – האירוע המושלם בהישג ידכם

בר אירועיםהחתונה, בר המצווה, הברית, יום ההולדת, יום הנישואין, אירוע השנה בחברה או כל אירוע משמח אחר מתקרב בצעדי ענק ואתם רוצים כמו כולם את האירוע המושקע ביותר, המדהים ביותר והמוצלח ביותר. אירוע מעולה הוא בדיוק כמו עוגה, אם מכניסים אליו את המרכיבים הנכונים אפשר בקלות להגיע לתוצאה הרצויה ואם גם יש את המתכון המתאים אז האירוע שלכם יכול להפוך לבלתי נשכח ואירוע שכל מי שנוכח בו עוד ידבר עליו גם שנים רבות לאחר מכן. אז הנה חמשת המרכיבים שבלעדיהם האירוע שלכם פשוט לא יראה אותו דבר והם ההבדל בין עוד אירוע שגרתי ומשעמם לאירוע פשוט אדיר ובלתי נשכח.

 

  • מקום האירוע– חלק מאיתנו מעדיפים גן, אחרים מעדיפים אולם אירועים ויש עוד סוג של אנשים שמעדיף בכלל את המקום האקזוטי והאותנטי כמו הים או היער. לא משנה מה אתם בוחרים העיקר שתבחרו מקום שמספק לכם את האווירה הנכונה ואת התחושה המושלמת.

 

  • המוזיקה שתעשה לכולם טוב על הלב ונעים בנשמה– אז נכון שברוב האירועים נשמע את אותה המוזיקה בדיוק אבל ההבדל הוא בשירים שאתם אוהבים ובוחרים להשמיע באירוע בנוסף לשירים הרגילים. במהלך האירוע מומלץ לתת לדיג'יי את החופש לעשות כרצונו כדי שכולם יקומו לרקוד אבל למשל בשיר הכניסה לחופה או בשיר שמלווה את דבריו של חתן בר המצווה זה הזמן שלכם להשמיע את השירים שנוגעים בכם ולא להשאיר באולם עין אחת יבשה.

 

  • אלכוהול והרבה– יש כאלה שלא אוהבים לשתות אבל גם אם אתם לא חובבי הטיפה המרה אל תמנעו מהאורחים שלכם את התענוג הגדול. ההבדל בין אירוע שיש בו אלכוהול לבין אירוע שלא הוא הבדל גדול מאוד והאלכוהול מאפשר לכולם ליהנות הרבה יותר ולהיות משוחררים הרבה יותר וזה מה שהופך את האירוע לכייפי ומהנה במיוחד.

 

  • צלם לאירועים ברמה הגבוהה ביותר– תיעוד האירוע כיום הוא כבר מזמן לא סתם עוד קלטת וידיאו ששוכבת לה אי שם בארון אלא מזכרת אמיתית שתיהנו להיזכר בה בכל פעם מחדש. צילום אירוע זו אומנות לכל דבר, זו הדרך שלכם לחזור לרגעים המרגשים של חייכם בכל פעם מחדש וכמובן להתגאות בפני החברים או בני המשפחה שלא יכלו להיות חלק מהחגיגה שלכם. צילום אירועים חובה שיהיה ברמה הגבוהה ביותר אחרת אתם פשוט הורסים לעצמכם את הזיכרון של האירוע.

 

  • האטרקציות– המוצרים הנלווים בחרבת הריקודים, הדובים הענקיים שחוגגים עם האורחים, התמונות על רקע השטיח האדום, הזוהרים ברחבת הריקודים, הזיקוקים, ההגעה רכובים על סוס לבן ועוד הרבה מאוד אטרקציות יכולות להפוך את האירוע שלכם מעוד אירוע לאירוע הגדול ביותר, כל מה שעליכם לעשות זה לחשוב מחוץ לקופסא ולהוציא את המחשבות שלכם לפועל במציאות.