תכנון תפריט שמתאים לכולם

אוכל כשראירועים משפחתיים כפי שנחגגים בישראל נחשבים למיוחדים במינם ובכל שנה נערכים אלפי אירועים באולמות ובגני אירועים ברחבי הארץ, במסיבה טובה עם אוכל והמון חוגגים שמחים ונרגשים. אחד האלמנטים החשובים שביותר באירועים אלה, הוא כמובן האוכל. בכדי שהאירוע שלכם יחשב להצלחה, האורחים שלכם צריכים לצאת שבעים ובעיקר מרוצים מהאוכל שהוגש להם – כי ככה אנחנו, אוכלים, חוגגים ורוקדים שלוש שעות ואחר כך מדברים יומיים על השמלה של הכלה ועל איכות האוכל. אז איך אפשר לרצות את כולם? כדי שהאירוע ייזכר כהצלחה? הנה כמה טיפים.

האירועים של פעם – רבע עוף או בורקס פטריות?

כן, בעבר לא היינו צריכים להסתבך יותר מידי בהחלטות לגבי האוכל, כאשר רוב האולמות הציעו מבחר מצומצם של מנות עיקריות – רבע עוף או בורקס עם רוטב הפטריות המפורסם, שבו היינו נתקלים בכל אירוע אליו הלכנו. אבל כיום, יש אינספור אפשרויות – קייטרינג בשרי על האש, מנות דגים עשירות, מנות גורמה, מנות צמחוניות ואפילו מנות טבעוניות – אז איך בוחרים מתוך כל ההיצע הזה?

הרכיבו תפריט שיתאים לכל האורחים שלכם

כל אחד מהאורחים שלכם, בחר להגיע לחגוג אתכם בשמחתכם ולכן, לכל אורח מגיע להרגיש רצוי וליהנות מאוכל טעים שהוא יכול לאכול. עם ההיצע הרחב של היום, אין שום סיבה שחלק מהאורחים שלכם ירגישו מקופחים. היום כל שירות קייטרינג שמחשבי את עצמו כולל הצעות למנות צמחוניות וטבעוניות, לצד המנות הבשריות, כך שלכל האורחים יש מענה לבחירות הקולינריות שלהם. אבל הבחירות הקולינריות הן לא תמיד באמת מתוך בחירה. יש אנשים שסובלים ממצבים רפואיים, שאינם יכולים לאכול מאכלים מסוימים, כמו למשל חולי צליאק.

מאפים ללא גלוטן

מחלת הצליאק הפכה יותר מוכרת בשנים האחרונות ויש יותר מודעות למצב של אנשים הסובלים ממחלה זו. אם אתם עורכים אירוע עם המשפחה והחברים, סביר להניח כי בין אורחיכם יהיו כאלה הסובלים מן המחלה. בכדי לספק גם להם מענה, תוכלו להזמין מבחר מאפים ללא גלוטן שישולבו בתפריט, כך שכל האורחים שלכם יוכלו ליהנות מאוכל טוב.

כל המרבה הרי זה משובח!

כשאתם מתכננים את התפריט שלכם זכרו כי כל המרבה הרי זה משובח – אבל אנחנו לא מתכוונים לכמות, שכן אין צורך להזמין יותר מידי אוכל שבסוף האירוע ייזרק וחבל. אנו מתכוונים להיצע נבחר ומגוון מנות עשירות וטעימות לאורחים שלכם, כך שכל אחד יוכל לאכול את מה שהוא אוהב – שלבו מנות בשריות, צמחוניות, טבעוניות ומבחר מאפים ללא גלוטן והאירוע שלכם עתיד להיות הצלחה מפנקת בעיני כל אורח!