חתונה דתית

המותג ויטראז' מוכר כבר שנים רבות בזכות החתונות הדתיות, כשרות למהדרין שנערכות במתחם האולם. החל מכניסות נפרדות ועד לחלוקה הברורה במתחם עצמו בין הנשים לגברים.

בואו להכיר את המקום המושלם לחתונה דתית כשרה למהדרין.

חתונה דתית - כשרה למהדרין בויטראז'

תנו למומחים של ויטראז' לעשות את זה כמו שצריך. כאשר בני זוג נכנסים בברית הנישואין, זהו רגע מרגש במיוחד. זוגות רבים ממתינים בציפייה לרגע בו הם יעמדו מתחת לחופה בדיוק לפי החלום שלהם. כאשר מדובר על חתונה דתית, ההתרגשות והשמחה עוד יותר משמעותיים. למעשה, רוב החתונות בישראל יכולות להיחשב ככאלה.

טקס הנישואין הוא לפי ההלכה, והוא המרכז של האירוע. אולם, בדרך כלל מתכוונים לחתונה בה המשפחות הן דתיות או מסורתיות. כמובן שאנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו, כי בויטראז' נס ציונה תמצאו את כל מה שאתם צריכים וחולמים עליו לעריכת חתונה דתית ברמה גבוהה. אצלנו תמצאו תפריט שף גלאט כשר מכל הסגנונות והעדות, שירות מקצועי ועיצוב מדהים. הקליקו כאן לקריאת המלצות. אז מה הם המרכיבים של החתונה ועל מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים את המקום לאירוע המרגש?

חתונה דתית – טיפים חשובים

• חופה – כשמדובר על חתונה דתית, חשוב מאד לשים לב כי בכל אחת מעדות ישראל נוהגים אחרת בכל מה שנוגע לחופה. למשל, האם היא צריכה להיות לחלוטין מתחת לכיפת השמיים או לא. אם החתן והכלה ממוצאים שונים, ברוב המקרים, הרב שיחתן אותם יוכל גם להכווין אותם לסוג החופה שמתאים להם. כך או כך, כמובן שהמקום שבו הם יבחרו להתחתן, צריך לספק את החופה בהתאם לנוהג של העדה והמוצא.

• כשרות – כמעט בכל חתונה מגישים אוכל כשר, שכן אפילו אם החתן והכלה אינם דתיים – יש להניח שחלק מהאורחים שלהם הם דתיים או לפחות שומרי כשרות. כמובן שאם מדבור על חתונה דתית, יש חשיבות לכך שהאוכל יהיה כשר. יש לשים לב שלעתים יש צורך בכשרות מיוחדת שהיא מעבר לזו של הרבנות, ואז יש לראות האם הקייטרינג שאתם מזמינים עומד בדרישות הכשרות כך שכל אורח יוכלל ליהנות מהמטעמים המיוחדים שיוגשו בחתונה. אצלנו בויטראז' מגישים מטעמי שף ברמה בינלאומית וכשרות גלאט (הכשרות המהודרת והמחמירה ביותר). כולם נהנים ואף אחד לא מרגיש מוזנח. נגלה לכם סוד מקצועי: אולמות רבים מזמינים אצלנו את המנות הכשרות למהדרין. לצערנו, בעלי השמחה נאלצים לשלם מחיר כפול עבור כל מנה כזאת. לשמחתנו, האורחים שזוכים לקבל את המנות של ויטראז' נהנים כל כך מהאוכל שהם מתקשרים אלינו כדי לקבל הצעת מחיר לאירוע הבא שלהם. 🙂

• ריקודים נפרדים – במהלך חתונה דתית, נהוג שיהיו ריקודים נפרדים לגברים ולנשים. כמובן מטעמי צניעות ושמירה על כללי ההלכה והמסורת. יש מקרים שבהם בחתונות הדתיות גם מורידים את המחיצה באמצע ויש שלב של חתונה מעורבת – אך הדבר כמובן לא משותף לכל החתונות הדתיות. מה שכן משותף הוא שתמיד יהיה שלב של ריקודים בהפרדה – בין אם לאורך כל החתונה או חלקה, ולכן חשבו שהמקום שבו תבחרו להתחתן, יספק לכם את האפשרות הזו. כמובן שבויטראז' תמצאו את כל הפתרונות והאפשרויות, החל משתי רחבות ריקודים ללא מחיצות, דרך מחיצות מעץ ועד לחלוקה מוחלטת של האולם לשני אולמות נפרדים – אחד לגברים ואחד לנשים. אבל האפשרות הזאת לא נהוגה בציבור הדתי לאומי, אלא רק בציבור החרדי.

• דבר תורה ותוכן – כל חתונה דתית טובה צריכה לכלול גם תוכן מרגש ורוחני. אפשר להכין לחתן ולכלה סרט או מצגת יפה, אפשר שהזוג הטרי ייכנסו לחופה בצורה מרשימה עם שיר סוחט דמעות, אבל… שום חתונה לא תהיה מושלמת בלי דבר תורה מהלב אל הלב. את דבר התורה נהוג שהרב המחתן את הזוג אומר במהלך טקס הקידושין. אפשר להוסיף על כך גם דבר תורה קצר ומרגש של אחד מההורים או אחד מהמוזמנים המכובדים ביותר. התזמון והתוכן – תלויים באופי הזוג והמשפחה. אבל חשוב מאוד לתת את הדעת למרכיב חשוב זה. יש ששומרים את העצות הרוחניות של דבר התורה מחופתם עוד שנים קדימה והוא מסייע להם בבניין הבית החדש בישראל. גם האורחים, כמובן, נהנים ורווים נחת מהתוספת הברוכה. לרעיונות לדברי תורה, אתם יכולים לחפש במנועי החיפוש באינטרנט. יש המון חומר מוכן ואיכותי.

חתונה דתית היא החתונה בשבילכם? ויטראז' הוא המקום עבורכם!

אולם האירועים ויטראז' פותח את שעריו עבור הזוגות הדתיים, ומציע לכם לערוך חתונה דתית, עם כל הכללים הנדרשים, ועמידה בכל הדרישות ההלכתיות.  אם אתם מבקשים לסוקר את המקום, צרו עמנו קשר בטלפון או מלאו את פרטיכם – ושנתראה רק בשמחות!

יצירת קשר מהירה

יצאנו צדיקים, בואו לראות

נגן וידאו