• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
ויטראג אולם אירועים
מאמרים

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתןחתונה, וכל מה שסביבה, הם שמחה גדולה מאד, הן לבני הזוג עצמם והן למשפחה שמסביבם. הרבה מאד חגיגות נסובות סביב החתונה ואחת המוכרות שבהן היא שבת חתן – השבת שאחרי החתונה (ובמקרים מסוימים לפניה), שבה חוגגים את נישואיהם של החתן והכלה. מרכז האירועים ויטראז' מציע לכם קייטרינג לשבת חתן ברמה שלא הכרתם.

קייטרינג לשבת חתן דורש הכנות רבות

קייטרינג לשבת חתן דורש הרבה מאד התארגנות והכנות. ראשית, מדובר ב-3 סעודות במהלך השבת, שכולן צריכות להיות טעימות, יפות ומרשימות. שנית, ישנן מגבלות שונות לגבי חימום האוכל בשבת, הכנות שונות וכן הלאה. לכן, כאשר מחפשים קייטרינג לשבת חתן, יש למצוא קייטרינג אשר מתמחה בהכנות של אוכל טעים ואיכותי לקראת השבת. הקייטרינג צריך גם להכיל את כל המאכלים המיוחדים לשבת, על פי ההרגלים, המסורות והרצון של בני הזוג ומשפחותיהם.

ישנם מאכלים מסורתיים שנאכלים בשבת, ואלו משתנים מעט או יותר בין העדות השונות. כדי ליצור שבת חתן מושלמת, צריך להתאים את התפריט למאכלי השבת המוכרים והאהובים. כאשר מזמינים קייטרינג לשבת חתן צריך לזכור את כל המוזמנים אשר עתידים להגיע לשמחה, ולמנות כמות מספיקה של מלצרים – כפול שלש סעודות, כמובן. וכמובן, חושב לוודא שמדובר בקייטרינג אשר יגיש לכם אוכל איכותי, טעים ובהגשה מרהיבה ויפהפייה, כדי שתוכלו ליהנות משבת מושלמת.

קייטרינג לחתן ולכלה עושים בויטראג'

מרכז האירועים ויטראז' מציע ללקוחותיו את כל החבילה – אולם אירועים יפהפה עם קבלת פנים מפוארת, תפריט ברמה גבוהה במיוחד, כולו כשר למהדרין ובעיצוב מרהיב, מרפסות גן יפהפיות לאירועי חוץ, ועוד. מרכז האירועים ויטראז' נותן לכם כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות מאירוע מושלם. אם אתם רוצים להזמין קייטרינג לשבת חתן, במרכז האירועים ויטראז' תוכלו ליהנות מן המנות המרהיבות והטעימות של הקייטרינג במקום, מהגשה איכותית ואדיבה ומהקפדה על כל הכללים הנדרשים בשבת. התפריט של ויטראז' מסוגנן בדיוק על פי הטעם האישי שלכם, ומאפשר לכם ליהנות מאירוע מושלם, בדיוק כמו שחלמתם.

מחפשים קייטרינג לשבת חתן? בואו ליהנות מכל העולמות, במרכז האירועים ויטראז'! ליצירת  קשר השאירו פרטים באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

קראו עוד: אולמות לבת מצווה
קראו עוד: קייטרינג לחתונה

חזרה למאמרים