• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
ויטראג אולם אירועים
בלוג

התכשיטים המושלמים לחתונה

תכשיטים מעוצבים לא קונים בכל מקום, פשוט וכך. לפני שרוכשים תכשיטים מעוצבים לאירועים דוגמת חתונה, בר מצווה או אפילו ליומיום, כדאי להצטייד במידע שנביא בכתבה הבאה. לפני רכישת תכשיטים מעוצבים כדאי לבחון את איכות התכשיט, חומר הגלם שלו, אופי התחזוקה והשימור לתכשיט שרכשתם את האחריות של החנות ועוד.

חומרי גלם איכותיים

לא צריך הבנה מקצועית או מעמיקה בתכשיטים על מנת להבין כי חומר הגלם ממנו עשויים תכשיטי היהלומים יעיד על רמת האיכות שלהם. תכשיטי יהלומים ברמת איכות גבוהה לרוב יהיו עשויים מחומרי גלם ברמת איכות גבוהה וישמרו לאורך זמן. תכשיטים מעוצבים מזהב, כסף או זהב לבן יכולים להישמר לאורך שנים רבות בתחזוקה נכונה, לשמור על הברק שלהם ולהמשיך להעניק מראה נוצץ ומרשים אפילו זמן רב לאחר רכישתם.

שימור ותחזוקה שוטפת

שימור תכשיטים מעוצבים מתבצע על ידי תחזוקה שוטפת המותאמת לחומר הגלם ממנו עשויים התכשיטים בשילוב פעולות מניעה של שחיקת התכשיט. חומרי הגלם מהם מכינים תכשיטים הם מתכות מסוגים שונים כמו זהב,כסף, נחושת ועוד מתכות אינן מגיבות באופן אידאלי לחום לחות ורטיבות ולכן יש לשמור עליהם ממפגש עם תנאים אלו. בנוסף יש לברר היטב עם חנות התכשיטים בה רכשתם את תכשיטים מעוצבים לגבי אופי התחזוקה של התכשיטים.

על תכשיטים מעוצבים לא מתפשרים - כדאי לרכוש תכשיטים מעוצבים מחנויות ומשווקים המעניקים אחריות על התכשיטים. 

אחריות 

חנויות תכשיטים רבות מעניקות אחריות על תכשיטים מעוצבים בכל רכישה. כל חנות או יצרן מעניקים סוג אחריות שונה ולכן במעמד רכישת תכשיטים מעוצבים כדאי להתעניין ולשאול לגבי אחריות ולכמה זמן היא תקפה. ישנן חנויות תכשיטים שאינן מעניקות אחריות על התכשיטים שלהם, זו היא בחירה שלכם כלקוחות האם להשקיע את כספכם או לא. כמובן שההמלצה הטובה ביותר היא לרכוש תכשיטים מעוצבים מחנות אמינה המספקת אחריות ללקוחותיה.

מחירים

מחירים של תכשיטים מעוצבים משתנים בהתאם לחנויות התכשיטים, חומר הגלם ממנו הם עשויים, בהתאם לעיצוב, שימוש באבני חן ועוד. המחירים משתנים גם בהתאם לאיכות חומר הגלם למשל זהב 18K יעלה פחות מ-24K וכדומה. לכן חשוב מאוד לבצע סקר שוק קצר לפני רכישת תכשיטים מעוצבים. על תכשיטים מעוצבים לא מתפשרים - כדאי לרכוש תכשיטים מעוצבים מחנויות ומשווקים המעניקים אחריות על התכשיטים שלהם ומשתמשים אך ורק בחומרי גלם איכותיים. רכשתם תכשיט מעוצב? בפעם הבאה שתגיעו לאולם האירועים של ויטראז' תוכלו להציג אותו לראווה.

מידע נוסף באתר AOM